Big JoyBig Whey Go Protein 32 Saşe

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/12/2023

Özellikleri

  • Marka: Big Joy
  • Servis Miktarı: 1 Saşe/33 gr
  • Servis Sayısı: 68
  • Servis Başı Fiyat: ₺8.07

Kullanımı

Başlangıç Seviyesi

Başlangıç seviyesinde olan sporcular için; 1 şaseyi 200-250 ml su ya da yağsız süt ile karıştırıp, spor sonrasında kullanınız.

Orta Seviye

Orta seviyede olan sporcular için; 1 şaseyi 200-250 ml su ya da yağsız süt ile karıştırıp, sabah kahvaltı öncesinde ve spor sonrasında kullanınız.

İleri Seviye

İleri seviyede olan sporcular için; 1 şaseyi 200-250 ml su ya da yağsız süt ile karıştırıp, sabah kahvaltı öncesinde ve spor sonrasında kullanınız.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 68 servis
Servis Miktarı 1 Saşe (33 gr)
1 Servis için Besin Profili
126 kcal
Enerji
% Günlük Değer*
5%
Toplam Yağ 2.3 gr
8%
Doymuş Yağ 0.9 gr
17%
Karbonhidrat 2.1 gr
Şeker 1.3 gr
Protein 24.1 gr
10%
Tuz 0.2 gr
10%
Enzim Karışımı 20 mg
10%
Proteaz mg
10%
Papain mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Takviyelik.com üzerinden Big Whey Classic Whey Protein ürününü avantajlı fiyatlarla satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Her zaman uygun fiyat politikası ile çalışan Takviyelik, hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.

Takviye edici bir ürün olarak karşımıza çıkan Big Whey Classic Whey Protein, sindirim sistemine yardımı dokunan protez ve papain sindirim enzimlerini içermektedir. Bu ürün ile birlikte günlük protein ihtiyacınızı giderebileceğiniz gibi performansınızı da arttırabilirsiniz.

Big Joy Big Whey Go Protein 32 Sachet Nedir?

Çilek, Kapuçino ve çikolata aromaları ile sporcuların kullanımına sunulan bu ürün izole ve konsantre whey proteininden üretilen kompleks bir protein tozudur. Kas kütlenizi korumaya ve arttırmaya yönelik tasarlanmıştır. Sindirim sistemine yardımcı olan Proteaz ve papain sindirim enzimlerini içerir. Big Joy Big Whey Go Protein 32 Sachet; içerisinde protein, BCAA ve glutamin bulunduran saşe formda takviye bir üründür.  İçeriğindeki 24 gr protein, 5300 mg BCAA ve 4200 mg glutamin sayesinde günlük protein ihtiyacını karşılamaya, performans arttırmaya ve kas oluşumuna, kas büyümesini arttırmaya ve kas kaybının önlenmesine, ve kas zedelenmelerinin önüne geçilmesine yardımcı etki sağlar.

**** Besin Değerleri Çikolata Aromasına göre yazılmıştır

Big Joy Big Whey Go Protein 32 Sachet‘in öne çıkan yönleri

  • Sindirim enzimi olan Proteaz ve papain içeriği
  • Şase formda olan sağlıklı, temiz ve pratik kullanım

Big Whey Go Protein Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.