NutripureDoypack L-Arginine 150,6 Gram

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 26/06/2023

Özellikleri

  • Marka: Nutripure
  • Servis Miktarı: 2 Ölçek/7 gr
  • Servis Sayısı: 21

Kullanımı

Gün içerisinde 7 gram olan 2 ölçek ürünü 250 ml su ile karıştırıp tüketiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 21 servis
Servis Miktarı 2 Ölçek (7 gr)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Arjinin 5000 mg
10%
B6 Vitamini ( Piridoksin ) 0,2 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Nutripure Doypack L-Arginine ürününe avantajlı fiyatlarla sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz? Takviyelik olarak her zaman sizlere uygun fiyatlar sunmaya gayret ediyoruz. Güvenilir ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat garantisi ile sizleri memnun etmeye çalışıyor ve eşsiz bir online alışveriş deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz.

Nutripure Doypack L-Arginine ürünü ile birlikte toksik atıkların dışarı atılması çok daha kolay. Bu ürün, bağışıklık sistemini korumasının yanı sıra büyüme hormonlarının gelişimi konusunda rol oynamaktadır. Spor öncesi performans artışı ve kas gelişim hızının yükselmesine de yardım etmektedir.

Nutripure Doypack L-Arginine Nedir?

Nutripure Doypack L-Arginine kullanımındaki mikronize arjinin kan dolaşımını  artırır, kaslara besin ve oksijeni iletir. Her servisinde 5000 mg arjinin bulunduran ve B6 vitamini ile desteklenmiş toz formda takviye bir üründür. Arjinin büyüme hormonlarının gelişimi, toksik atıkların dışarı atılması ve bağışıklık sistemini koruyan yarı esansiyel bir aminoasittir. Nutripure Doypack L-Arginine içerisinde bulunan 50000 mg arjinin sayesinde spor öncesi performans artışına ve kas gelişim hızının artmasına yardımcı etkenler bulundurur.

Doypack L-Arginine Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.