İndirim!

Suda ProbioticPregno Biotic 30 Kapsül

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/03/2024
İndirimli

Kullanımı

Hamilelerinde kullanımına uygun olan bu ürünü, yetişkin kadınların yemekten yarım saat önce günde 1 kapsül olarak şekilde tüketmeleri önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Sindirim Enzimleri 200 mg
10%
Laktaz 100 mg
10%
Proteaz 100 mg
10%
İnulin 100 mg
10%
Fruktooligosakkarit 100 mg
10%
Lactobacillus Rhamnosus 3 Milyar KOB
10%
Lactobacillus Reuteri 2 Milyar KOB
10%
Lactobacillus Plantarum 2 Milyar KOB
10%
Lactobacillus Paracasei 2 Milyar KOB
10%
Bifidobacterium Animalis Lactis 1 Milyar KOB
10%
B9 Vitamini ( Folik Asit ) 400 mcg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Suda Probiotic Pregno Biotic 30 Bitkisel Kapsül nedir?

Her servis içeriğinde 10 Milyar Probiyotik içeriğine sahip olan Pregno Biotic, sindirim enzimleri ve folik asit ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede hamilelik döneminde kullanıma uygun formüle sahiptir. Probiyotik içeriği ile sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini destekleyebilir. Folik asit içeriği ile yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, sindirim ve bağışıklık sağlığının normal fonksiyonunu korumaya destek olabilir.

Yorgunluğun azaltılması, stresin giderilmesi ve enerji seviyesinin arttırılması gibi konularda da destek alabileceğiniz Suda Probiotic Pregno Biotic kaçırılmayacak indirim fırsatlarıyla Takviyelik.com’da! Hemen siparişinizi verin fırsatlardan yararlanın!

Ürünlerimiz enerji iştah açıcı gibi takviye özelliklere sahip destekleyici maddelerden üretilmiştir. Ürün açıklamaları ithalatçı ve üretici firmalar tarafından tedarik edilen bilgilerdir. Sitemizde alıcılar için tüm ürünlerin detaylı açıklaması mevcuttur. Olası etkileşim ve sağlık problemlerinizden yanlış anlaşılmalardan firmamız sorumlu değildir. Ürün görselinde kullanılan tüm Logo, marka ve patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler bakanlıkça onaylanmış %100 orijinal kutulu ve faturalı olarak size gönderilecektir.

 

Pregno Biotic Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.