İndirim!

VoonkaMaşa İle Koca Ayı Mişka Bon Appetite 60 Gram

119,00
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 01/11/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Voonka
  • Servis Miktarı: 1 Ölçek/5 gr
  • Servis Sayısı: 12
  • Servis Başı Fiyat: ₺9.92

Kullanımı

4 - 10 yaş arası çocuklar için günde 1 defa 5 gram ( 1 ölçek ) 100 ml su ile karıştılırıp tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 12 servis
Servis Miktarı 1 Ölçek (5 gr)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Whey Protein Konsantre 2500 mg
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 60 mg
10%
Ispanak Ekstresi 52,50 mg
10%
Kuşburnu Ekstresi 50 mg
10%
Brokoli Ekstresi 37,190 mg
10%
Demir 8,50 mg
10%
Çinko 7,50 mg
10%
B1 Vitamini ( Tiamin ) 1,10 mg
10%
D Vitamini 0,005 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Voonka Maşa ile Koca Ayı Bon Appetite 60 Gr Nedir ?

Voonka Maşa ile Koca Ayı Bon Appetite 60 Gr; whey protein konsantresi, bitki ekstreleri, kompleks vitamin ve mineral bulunduran toz formda takviye bir üründür. Voonka Maşa ile Koca Ayı Bon Appetite 60 Gr güçlü içeriği ile bağışıklık sisteminin korunmasına, normal kırmızı kan hücrelerinin oluşumuna ve normal kemiklerin korunmasına yardımcı olacak formüle sahiptir. Ayrıca çikolata ve doğal muz aroması ile çocuklarınızın zevkle yiyebileceği, şeker ilavesi içermeyen bu ürün kara lahana, brokoli, ıspanak, havuç ve kuşburnu ekstresi içerir. Eğlenceli tasarımı ile çocukların kullanımı için uygundur.

Takviyelik.com üzerinden hızlı teslimat avantajları ve uygun fiyat garantisi ile Voonka Maşa ile Koca Ayı Bon Appetite siparişi verebilirsiniz!

Maşa İle Koca Ayı Mişka Bon Appetite Nasıl Kullanılır?

4-10 yaş çocuk grubunun kullanımına uygun olan bu takviye edici gıdanın günde 1 defa 1 ölçek (5g) olacak şekilde 100 g katı ile veya 100 ml sıvı ile birlikte tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Maşa İle Koca Ayı Mişka Bon Appetite Ne İçin Kullanılır?

Güçlü içeriği ile çocuklarda vitamin ve mineral desteği amacı ile kullanılan Maşa İle Koca Ayı Mişka Bon Appetite 60 gr aynı zamanda bağışıklık sisteminin ve kemik sağlığının korunmasında büyük bir rol oynamaktadır. Kırmızı kan hücrelerinin oluşumunda da önemli etkilerinin olduğunu söylemek mümkündür.

Maşa İle Koca Ayı Mişka Bon Appetite İçeriğinde Ne Bulunur?

Son derece zengin bir içeriğe sahip olan bu üründe ağırlıklı olarak protein bulunmaktadır. Buna ek olarak ıspanak, kuşburnu ve brokoli ekstrelerinin yanı sıra demir, çinko B1 ve D vitamini bakımından da desteklenmiş takviye edici bir gıdadır.

Maşa İle Koca Ayı Mişka Bon Appetite Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.