İndirim!
Collagen Forte

Ketogen

20 Saşe / 5000 mg
StokTükendi
İndirimli

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 20 Saşe
  • Servis Başı Fiyat: ₺4.95

Kullanımı

Gün içerisinde yemekten 30 dakika öncesinde 1 saşe ürünü su içerisinde çözündürüp, tüketmeniz önerilir.

Detaylı Açıklama

Collagen Forte Ketogen 20 Saşe

Hidrolize Tip 1 ve 3 kolajeni içeriğine sahip Collagen Forte Ketogen 1 paketinde 20 günlük kür olarak kullanımınıza sunulmuştur. Zengin ve kompleks içeriğe sahiptir. Ürün içerisinde Hidrolize peptitler, tip 1 ve 3 kolajen L-Karnitin ve CLA ihtiva eder. Bu içeriği ile acıkma hissiyatını, ödem ve şişkinliği azaltmada, vücuttan toksinlerin atılmasında ve yağ birikimini engelleme de destek sağlayabilir. Ayrıca metabolizmayı hızlandırıcı etkiye sahip içeriği bulunur. Spor ile birlikte kullanıldığında maksimum etkiyi görebilirsiniz.

Kullanım önerisi olarak;  35 yaş altında ki bireyler için 1 hafta tüketilmesi ve sonrasında 1 hafta ara verilerek 8-12 hafta süresince bu döngüye devam edebilirsiniz. 35 yaş üstü kullanıcılar için ara vermeden 8 ya da 12 haftalık kullanım sağlayabilirsiniz.

Kolajen oluşumu veya kollajen içerikleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz eğer; Wikipedia üzerinden daha ayrıntılı bilgi öğrenebilirsiniz.

Hem %100 orijinal hem de faturalı ürünleri; Her zaman avantajlı fiyatlar ile kullanıcılarına sunmaya özen gösteren Takviyelik; Kolajen ürünlerinde uygun fiyatlar sunuyor. Bu eşsiz ürüne; bütçe dostu fiyatlar, hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile sahip olabilirsiniz.

 

  • Saşe formu sayesinde hem steril hem de pratik kullanıma sahip olması
  • 20 Günlük kür
  • L karnitin ve Cla içeriği
  • Yağ yakımına destek olabilen içeriği

Ketogen Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.