İndirim!

Nondo VitaminGlucosamine Chondroitine + Msm 60 Tablet

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 05/07/2024
İndirimli

Kullanımı

Gün içerisinde 2 tablet tüketilmesi tavsiye edilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Glukozamin Sülfat 1500 mg
10%
Metilsülfonilmetan ( MSM ) 400 mg
10%
Kondroitin Sülfat 200 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Nondo Glucosamine Chondroitine + Msm 60 Tablet nedir?

Nondo Glucosamine Chondrotin MSM 60 Tablet; içeriğinde 1500 mg glukozamin sülfat, 200 mg kondroitin ve 400 mg MSM içeren, tablet formunda takviye bir üründür. İçeriğinde bulunan glukozamin eklem ağrılarına iyi gelen bir etken maddedir. Kondroitin, şişlikleri indirmeye yarayan bir proteindir. MSM ise kıkırdak elastikiyetini arttırmayı sağlayan bir maddedir. Nondo Glucosamine Condroitin MSM 60 tablet eklem ağrılarının giderilmesinde, kıkırdak elastikiyetinin artmasında yardımcı olacak içeriklere sahiptir.

Ağır antrenmanlar sonrasında yorgunluğun ve kas hasarının azaltılmasına, ek olarak eklem bozukluklarının giderilmesine de yardımcı olmaktadır. Sporcular başta olmak üzere birçok kişinin bu üründen faydalanabildiğini söyleyebiliriz.  Nondo Glucosamine Condrotin MSM 90 Tablet’i hızlı teslimat avantajları ve uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz!

Nondo Glucosamine Chondroitine + MSM nedir ve  niçin kullanılır?

Eklem iltihaplanmasına karşı uzmanların önerdiği içeriğe sahip olan Nondo Glucosamine Chondroitin + MSM etken içeriği ile kıkırdak elastikiyetini arttırmaya destek sağlayabilir. Ağır  antrenman yapan kişilerde ve yaşa başlı eklem rahatsızlığı çeken kişiler gibi bir çok kişi bu üründen faydalanmaktadır.

Nondo Glucosamine nasıl kullanılır?

Günde tek seferde 1500 mg veya 3 farklı seferde 1500 mg olacak şekilde ağız yoluyla kullanımı mevcuttur. Bunun yanında 6 hafta boyunca günde 2 kez 500 mg zerdeçal kökü ekstresi ile beraber günde 2 kez 750 mg olarak kullanımı da bulunmaktadır. Her kullanımın bol su ile birlikte yapılması son derece önemlidir.

Nondo Glucosamine içeriği nedir?

Her kapsülde ;  Glukozamin sülfat – 1500 mg, Kondroitin sülfat – 200 mg, Metil sülfonil metan (MSM) – 400 mg İçeriğinde ki diğer maddeler; Mikrokristalin selüloz, Sodyum Karboksi Metil selüloz, Polivinilpirolidon, Hidroksipropil Metil selüloz, Yağ asitlerinin Magnezyum Tuzları, Silisyum dioksit, Polietilenglikol.

Glucosamine Chondroitine + Msm Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.