İndirim!

NBLGlukozamin Kondroitin 90 Tablet

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/04/2023
İndirimli

Kullanımı

Yetişkinler kişilere, tercihen yemek zamanı, günde 2 kez 1 tablet alınması tavsiye edilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Glukozamin 1500 mg
10%
Kondroitin Sülfat 1200 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

NBL Glukozamin Kondroitin 90 Tablet Nedir?

Kas hasarı ve diğer eklem zedelenmelerini gidermek amacıyla kullanılan NBL Glukozamin Kondroitin 90 Tablet hızlı teslimat garantisi ve kaçırılmayacak indirim fırsatları eşliğinde Takviyelik.com’da. Güçlü içeriği bol miktarda vücut için son derece yararlı olan Glukozamin ve kondroitin içermektedir. İltihap önleyici özelliği özellikle eklem iltihaplanmalarını gidermede büyük bir fayda sağlamaktadır.

Buna ek olarak hem yaşa bağlı hem de spor sonrası kas ve eklem ağrılarını gidermek amacıyla da kullanabilmektedir. NBL Glukozamin Kondrotin ürününün her servisinde 1500 mg Glukozamin Hidroklorür, 1200 mg ise Kondroitin Sülfat bulunmaktadır. Ürünü sipariş verdikten kısa bir süre sonra kapınıza teslim edilmektedir. Takviyelik tüm gıdalar Takviyelik.com’da!

NBL Glukozamin Kondrotin 90 Tablet’in Öne Çıkan Özellikleri:

  • Kutu içerisinde 45 servis
  • Güçlü içerik

NBL Glukozamin Kondroitin ne işe yarar?

Eklem iltihaplanmasına karşı uzmanların önerdiği içeriğe sahip olan NBL Glucosamine Chondroitin  etken içeriği ile kıkırdak elastikiyetini arttırmaya destek sağlayabilir. Ağır  antrenman yapan kişilerde ve yaşa başlı eklem rahatsızlığı çeken kişiler gibi bir çok kişi bu üründen faydalanmaktadır. Aynı zamanda eklem sıvısının artmasına ve kemik hareketinin rahatlamasına da yardımcı olan bir ürün olarak bilinmektedir.

NBL Glukozamin Kondroitin nasıl kullanılır?

Gün içerisinde tercihen yemeklerle birlikte 2 defa 1 er adet tabletin bol su ile tüketilmesi önerilir ya da doktorunuzun tavsiye ettiği şekilde tüketiniz.

NBL Glukozamin Kondroitin içeriği nedir?

Her kapsülde ;  1500 mg Glukozamin, 1200 mg Kondroitin sülfat içeriğine sahiptir. Bu içeriği sayesinde kas ve eklem ağrıları, zedelenmeleri veya yıpranmaları gibi çeşitli problemlere karşı tam koruma gerçekleştirmektedir. Güçlü içeriği bu ürünün en büyük avantajı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Glukozamin hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Glukozamin Kondroitin Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.