İndirim!

SorvagenOmega 3 High DHA Norveç Balık Yağı 50 Kapsül

219,00
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 31/08/2025
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Sorvagen
  • Servis Miktarı: 1 Kapsül
  • Servis Sayısı: 50
  • Servis Başı Fiyat: ₺4.38

Kullanımı

İsterseniz yemeklerle beraber ya da yemeklerden sonra olmak üzere gün içerisinde 1-2 tablet tüketiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 50 servis
Servis Miktarı 1 Kapsül
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Balık Yağı 1000 mg
10%
EPA 150 mg
10%
DHA 500 mg
10%
Omega 3 780 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Sorvagen Omega 3 High DHA Norveç Balık Yağı 50 Kapsül Nedir?

Şeker, tatlandırıcı, koruyucu, renklendirici ve gluten içermeyen Sorvagen Omega 3 High DHA; 4 kat daha fazla DHA içeriğine sahiptir.  Omega 3 yağ asitleri esansiyel yağlardır, bu yüzden doğal yollar ile vücut tarafından üretimi sağlanmaz. Bu sebeple, dışarıdan besinler ya da takviye edici gıdalarla desteklememiz gereklidir. Sorvagen firması ürünlerini ürettiği içerikleri soğuk Norveç balıklarından özenle seçerek üretimini sağlamaktadır. GOED, IFOS ve Helal sertifikalarına sahiptir. Ürün Türkiye menşeili olup, içeriğindeki balık yağları Norveç menşeilidir.

Ürünün içinde bulunan DHA, EPA, omega 3 ve balık yağı kalp ve damar hastalıkları riskinin azalmasına, beyin fonksiyonlarının korunmasında, iltihap gibi sorunların giderilmesinde yardımcı olur. Sorvagen Omega 3 High DHA her bir kapsülünde 1000 mg balık yağı, 780 mg omega 3, 500 mg DHA ve 150 mg EPA bulundurur. Trigliserid formda balık yağlarından üretilir. Trigliserid form ne demek diye sorarsanız tamamen doğal balık yağı diyebiliriz. Omega 3 yağ asitlerinden ve içeriğinden en faydalı etkiyi almak için gün içerisinde minimum 250 mg DHA tüketimi sağlanması gerekir.

Omega 3 hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Sorvagen Omega 3 High Dha Norveç Balık Yağı ne işe yarar?

Günlük Balık yağı, omega 3, EPA ve DHA ihtiyacımızı karşılayan takviye edici gıdadır. Ürünün içinde bulunan DHA, EPA ve omega 3 kalp ve damar hastalıkları riskinin azalmasına, beyin fonksiyonlarının korunmasında, iltihap gibi sorunların giderilmesinde yardımcı olur. İçeriğinde bulunan EPA ve DHA; kalbin normal fonksiyonuna, kalp damar sağlığının korunmasına yarımcı olur. DHA ise, beynin normal gelişimi ile göz ve sinir sisteminin normal gelişimine destek olur.*

Sorvagen Omega 3 High DHA içeriğinde neler vardır?

Yüksek DHA içeriğine sahip Sorvagen High DHA her servisinde 1.000 mg Balık Yağı, 780 mg omega 3, 150 mg EPA, 500 mg DHA ve 130 mg diğer omega 3 asitlerini ihtiva eder.

Sorvagen Omega 3 high DHA nasıl kullanılır?

Sabah ya da akşam tercihen yemeklerden sonra ( tok karına) gün içerisinde 1 ya da 2 kapsül tüketilmesi tavsiye edilir.

Omega 3 High DHA Norveç Balık Yağı Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.