İndirim!

Nondo VitaminSaw Palmetto Complex 60 Kapsül

149,00
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 14/02/2024
İndirimli

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 30
  • Servis Başı Fiyat: ₺9.93

Kullanımı

Yetişkinlere günde toplam 2 kapsül tüketmeniz önerilir. Yemek saatlerinde tüketebilirsiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 30 servis
Servis Miktarı 2 Kapsül
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Saw Palmetto Ekstraktı 350 mg
10%
Isırgan Otu Ekstresi 100 mg
10%
Kabak Tohumu Ekstresi 25 mg
10%
Yeşil Çay Ekstresi 200 mg
10%
Likopen 1400 mcg
10%
Çinko 15 mg
10%
Selenyum 30 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Nondo Saw Palmetto Complex 60 Kapsül nedir?

Amerika ülkesinin güneyinde yetişen bir bitki olan Cüce Palmiye ekstresi içeren Nondo Vitamins markasına ait bu ürün aynı zamanda bitkisel özler ve çinko ile desteklenmiştir. İçinde bulunan yağ asitleri sayesinde prostattaki iltihap yapan maddelerin yayılım hızı önemli ölçüde yavaşlatılmaktadır. Bu sebeple de Prostat tedavisinin iyi huylu büyümesi yönünde başarıyla kullanılmaktadır!

Çalışmalar Saw Palmetto Complex’in bağışıklık sisteminin bakterileri öldürme yeteneğini arttırdığı ve bu sebeple de idrar yolu enfeksiyonlarının tedavilerinde rahatlıkla kullanılabileceğini saptamıştır. Antioksidan ürünler içinde bu ürün aynı zamanda iştah açıcı ve idrar söktürücü olarak da bilinmektedir!

Nondo Vitamins  Saw Palmetto Complex 60 Kapsül’ün öne çıkan özellikleri

  • Zengin ve güçlü içerik
  • 350 mg Cüce palmiye ekstresi içeriği
  • Çinko destekli
  • Kutu içerisinde 60 kapsül içermesi

Nondo Vitamins Saw Palmetto nedir?

Nondo Vitamins Saw Palmetto, Cüce palmiye, ısırgan otu, kabak tohumu gibi bitkisel destek içeren prostat tedavisine destek olabilen bir takviye edici gıdadır. Bunun yanında idrar söktürücü veya iştah uyarıcı etkileriyle de bilinen Saw Palmetto Complex aybaşı sorunu yaşayan kadınlara doğrudan yardımcı bir takviyelik ürünüdür. Göğüs büyümesi ve rahim irritabilitesi için de yaygın olarak kullanılan bu ürün son derece faydalıdır.

Nondo Vitamins Saw Palmetto nasıl kullanılır?

Nondo Vitamins Saw Palmetto takviye edici gıdanın yetişkin bireylere, bol su ile günde 1-3 kapsül olacak şekilde kullanılması gerekir. Bu takviyeliği doktor tavsiyesi ile kullanıyorsanız, kullanımında da doktorunuzun yönlendirmelerini takip etmeniz önemlidir. Bitkisel kapsül olması nedeniyle bu ürünün kullanımı son derece kolaydır.

Nondo Vitamins Saw Palmetto içeriğinde neler bulunur?

Nondo Vitamins Saw Palmetto; 350 mg Cüce Palmiye ( Saw Palmetto ), 100 mg Isırgan Otu, 25 mg Kabak tohumu, 200 mg Yeşil çay ekstresi, 1400 mcg Likopen, 15 mg Selenyum ve 30 mg Çinko içerir.

Nondo Vitamins Saw Palmetto ne için kullanılır?

Nondo Vitamins Saw Palmetto; kasık ağrısında, prostat tedavisinde, mesane iltihabını azaltmada destek sağlayabilir içeriğe sahiptir. İçerisinde bulunan Selenyum tiroidin düzenli çalışmasına ve vücut hücrelerinin oksidatif strese karşı korunmasına yardımcı olmaktadır.

Saw Palmetto Complex Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.