İndirim!

Acon İlaçAconex C 30 Saşe

55,00
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 01/12/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 30
  • Servis Başı Fiyat: ₺1.83

Kullanımı

Gün içerisinde 1 servis ( 1 şase ) 150 ml su ile karıştırılırarak tüketilmekidir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 30 servis
Servis Miktarı 1 Saşe (1 gr)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
1,3 / 1,6 Beta Glukan 40 mg
10%
D Vitamini 10 mcg
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 1000 mg
10%
Çinko 10 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Acon İlaç Aconex C  30 Şase Nedir?

C vitamini; damarlarda, kıkırdaklarda ve kemiklerde bulunan kollajen proteini oluşturmak için ihtiyaç duyulan vitamin türüdür. Acon İlaç bu durumu göz önünde bulundurarak Aconex C  ürününü piyasa sürdü ve birçok kişi tarafından tercih edildi. Bağışıklık ürünleri arasında yer alan Acon İlaç Aconex C 30 şase %100 orijinal olmakla birlikte özenle paketlendikten sonra tarafınıza gönderilmektedir.

Kalp ve damar hastalıklarına iyi gelen C vitamini günlük takviye olarak almamız gereken bir ürün olduğunu doktorlarımızdan sıkça duymaktayız. Aynı zamanda içeriğinde bulunan diğer vitaminler sayesinde kronik yorgunluğunuza ve bağışıklık sisteminize destekte bulunur.

Acon İlaç Aconex C Vit 30 Şase’nin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güçlü Vitamin İçeriği
  • Bağışıklık Sistemini Güçlendirmesi
  • Kolesterol Dengesinde Yardımı

Aconex C  30 Saşe nedir ve faydaları nelerdir?

Aconex C, C vitamini, çinko, D vitamini ve Beta glukan içeren toz formda takviye edici gıdadır. Etken içeriği ile bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkı sağlamasının yanında vücut direncinin artması, normal protein sentezine, kemiklerin – diş etlerinin – kıkırdakların normal fonksiyonu için kollajen oluşumuna, normal enerji oluşumu gibi bir çok faydası bulunur.

Aconex C 30 Saşe nasıl kullanılır?

Tercihen yemek zamanı dışında 11 yaş ve üstü bireylere günde 1 şase ürünü bir bardak (150ml) su ile iyice karıştırarak tüketmesi önerilir. Aynı zamanda doktor tavsiyeli bir kullanım durumunuz bulunması halinde bu tavsiyeye uymanızı belirtmeliyiz.

Aconex C içeriğinde neler vardır?

Maltodekstrin, L-Askorbik Asit (C Vitamini), Beta 1,3/1,6 Glukan (Beta Glukan), Tatlandırıcı, Steviol glikozitler, Aroma verici Portakal aroması, Çinko, Renklendirici karotenler, Kolekalsiferol (D Vitamini)

Aconex C Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.