İndirim!

ApexisKids Vitamin 22 Efervesan Tablet

69,00
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 30/03/2024
İndirimli

Kullanımı

4- 10 yaş arası çocuklar için günde 1 efervesan tabletin 200 ml (1 bardak) su içerisinde eritilerek tüketilmesi tavsiye edilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Sambucus Nigra (Kara Mürver Ekstresi) 10 mg
10%
Çinko 5 mg
10%
D3 Vitamini 10 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Apexis Kids Vitamin 22 Efervesan Tablet ürünü bütçe dostu fiyatlarla takviyelik.com sitesinde sizleri bekliyor. Hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile birlikte bu eşsiz ürüne sahip olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Sambucus yani kara mürver takviyesi ile dikkat çeken Apexis Kids Vitamin 22 Efervesan Tablet ürünü, suda eriyen bir tablet forma sahiptir. Bünyesinde barındırdığı Çinko ve D3 vitamini ile birlikte kan basıncının düşmesi, bağışıklık sisteminin güçlenmesi ve demir emiliminin artması gibi birçok olumlu etkisi bulunmaktadır.

Apexis Kids Vitamin 22 Efervesan Tablet nedir?

Apexis Kids Vitamin 22 Efervesan Tablet D3 vitamini, çinko ve kara mürver ekstresi bulunduran suda eriyen tablet forma sahip takviye bir üründür. İçerisindeki çinko kan basıncını düşürmeye yardımcı olur, bağışıklık sistemini güçlendirmeye, demir emilimini arttırmaya, bağışıklığın güçlenmesine ve sağlıklı cilt ve güçlü saçların oluşmasına yardımcı etkenler bulundurur.

Öne Çıkan Yönleri:

  • Sambucus ( Kara mürver ) takviyesi
  • D3 ve Çinko içeriği
  • Leziz ahududu ve çilek aroması

C Vitamini hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Kids Vitamin Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.