İndirim!

Bee'o Up%30 Propolis Damla 20 ML

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/10/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Bee'o Up
  • Servis Miktarı: 10 Ölçek
  • Servis Sayısı: 10
  • Servis Başı Fiyat: ₺129.00

Kullanımı

4-10 yaş arası çocuklar için günde 10-40 damla arası, 11 yaş ve üstü kişiler için günde 20-80 damla arası pekmez, yoğurt, ekmek gibi gıdalarla beraber tüketilmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 10 servis
Servis Miktarı 10 Ölçek
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Saf Propolis 90 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Her zaman avantajlı fiyatları kullanıcılarına sunmaya özen gösteren Takviyelik, Bee’o Up %30 Propolis Damla 20 ML ürününde uygun fiyatlar sunuyor. Bu eşsiz ürüne bütçe dostu fiyatlarına yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile sahip olabilirsiniz.

Damla formda bir ürün olması ile birlikte oldukça basit bir şekilde kullanılabilen Bee’o Up %30 Propolis Damla 20 ML, İnovasyon ödüllü Saf propolis içeriği ile birlikte enfes bir lezzet vaat ediyor. Takviye edici bir ürün olan Bee’o Up %30 Propolis Damla 20 ML, İnovasyon ödüllü içeriği ile ilgi toplar.

Bee’o Up %30 Propolis Damla 20 Ml Nedir?

%30 Saf propolis içeriğine sahip olan Bee’o Up %30 Propolis Damla ürün sıvı formda takviye üründür. İçerikleri, iyi arıcılık uygulamalarının hedeflendiği ” Sözleşmeli Arıcılık Modeli” ile üretilir.

Propolis, nebatların ( bitki ) yapraklarından dallarından ve tomurcuklarından arılar tarafından toplanan reçineli karışımdır. Propolis, yüzlerce farklı bileşenden oluşur ve bileşenleri elde edilen bitki kaynağına göre farklılık gösterir.

Her 10 damlasında 90 mg Saf propolis içeriğine sahiptir. Bu içerik, su ve etanol ( gıda sınıfı ) çözeltisi içerisinde ekstrakte edilmesi ile hazırlanmıştır.

Ulusal ve Uluslararası 32 farklı ödüle sahip bu ürün sıvı formda olması ile pratik bir kullanım sağlar.

Propolis hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

 

%30 Propolis Damla Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.