İndirim!

Bee'o UpPropolis Suda Çözünür Damla %15 20 ML

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 08/02/2025
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Bee'o Up
  • Servis Miktarı: 10 Ölçek
  • Servis Sayısı: 10
  • Servis Başı Fiyat: ₺119.00

Kullanımı

4-10 yaş arası çocuklar için günde 10-40 damla arası, 11 yaş ve üstü kişiler için günde 20-80 damla arası pekmez, yoğurt, ekmek gibi gıdalarla beraber tüketilmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 10 servis
Servis Miktarı 10 Ölçek
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Saf Propolis 60 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Her zaman avantajlı fiyatları kullanıcılarına sunmaya özen gösteren Takviyelik, Bee’o Up Propolis Suda Çözünür Damla %15 20 ML ürününde uygun fiyatlar sunuyor. Bu eşsiz ürüne bütçe dostu fiyatlarına yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile sahip olabilirsiniz.

Damla formda bir ürün olması ile birlikte oldukça basit bir şekilde kullanılabilen Bee’o Up Propolis Suda Çözünür Damla %15L, İnovasyon ödüllü Saf propolis içeriği ile birlikte enfes bir lezzet vaat ediyor. Takviye edici bir ürün olan Bee’o Up Propolis Suda Çözünür Damla %15 20 ML, İnovasyon ödüllü içeriği ile sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Bee’o Up Propolis Suda Çözünür Damla %15 20 ML Nedir?

%15 Saf propolis içeriğine sahip olan Bee’o Up Propolis Suda Çözünür Damla %15 ürün sıvı formda takviye üründür. İçerikleri, iyi arıcılık uygulamalarının hedeflendiği  “Sözleşmeli Arıcılık Modeli” ile üretilir.

Propolis, nebatların ( bitki ) yapraklarından dallarından ve tomurcuklarından arılar tarafından toplanan reçineli karışımdır. Propolis, yüzlerce farklı bileşenden oluşur ve bileşenleri elde edilen bitki kaynağına göre farklılık gösterir.

Her 10 damlasında 60 mg Saf propolis içeriğine sahiptir. Bu içerik, su ve etanol ( gıda sınıfı ) çözeltisi içerisinde ekstrakte edilmesi ile hazırlanmıştır.

ISO 22000, GMP, ISO 9001 Kalite yönetim sistemi belgelerine sahip tesislerde üretilen bu ürün sıvı formda olması ile pratik bir kullanım sağlar.

Propolis hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Propolis Suda Çözünür Damla %15 Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.