İndirim!

BepantholAnti-Scar Jel 20 Gram

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/04/2022
İndirimli

Özellikleri

Kullanımı

1 Aydan kısa süredir kapalı olan yaralar için; gün içerisinde 2 kez sürülmesi önerilir ( Sabah ve akşam ). İki uygulama arasında duş alınırsa ya da yoğun spor aktivitesi yapılırsa tekrar uygulanması gerekir. Düzenli olarak 2 ay boyunca kullanılması önerilir. 1 Aydan uzun süredir kapalı olan yaralan için ise; Masaj topu, jel uygulanmadan önce kullanılır ve yalnızca bir aydan uzun süredir kapalı yara üzerinde ki izlerde kullanıma yöneliktir.

Detaylı Açıklama

Bepanthol Anti-Scar Jel Nedir ?

Bepanthol Anti-Scar Jel; yara izlerinin görünümünü azaltmada etkili formüllü bir jeldir. Yara izinin oluşmasındaki en büyük etkenin kuru bir cilt olduğu gerekçesiyle bu jel cildi nemli tutmaya ve yara izleriyle mücadele etmede destek sağlar. Ürünün içerisindeki pantenol sayesinde yaralı bölge üzerindeki nem dengesini sağlar ve yara izleri görünümünün azalmasına yardımcı olur. Bepanthol Anti-Scar Jel yetişkin ve çocukların kullanımına uygundur. Takviyelik.com’da diğer ürünler kategorimizi ziyaret ederek siz de hemen Anti-Scar jel ürününe ulaşabilirsiniz. Hızlı teslimat garantisi ve indirim fırsatları dahilinde bu ürünü satın almanız mümkündür.

Bepanthol Anti-Scar Jel’in Öne Çıkan Özellikleri

  • Pantenol içerikli jel form
  • Yüksek nemlendirme etkili içerik

Krem hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Anti-Scar Jel Ne İçin Kullanılır?

Anti-Scar Jel temel olarak eski yara izlerinin yumuşamasını ve düzelmesini sağlayan bir jeldir. Yara izlerinde görülen kızarıklık, şişlik, kaşıntı veya gerginliği azaltan bu jel yaralar tamamıyla kapandıktan sonra kullanılmaktadır. Cildi nemli tutarak yara izleriyle mücadele eden Anti-Scar Jel hem yetişkin hem de çocukların kullanımına uygundur.

Anti-Scar Jel Nasıl Kullanılır?

Anti-Scar Jel kullanırken ilk olarak yaranın tamamen kapalı olduğundan emin olmalısınız. Açık yara üzerine jeli kullanmanız önerilmemektedir. Jeli sürmeden önce hijyen için ellerinizi yıkamalı ve jeli dairesel şekilde yaranın bulunduğu bölgeye uygulamalısınız. Ürünün etkisini göstermesi için en az 2 ay boyunca günde 2 kez olacak şekilde kullanımı tavsiye edilmektedir.

Anti-Scar Jel İçeriğinde Ne Bulunur?

Doğal ve zengin bir içeriğe sahip olan Anti-Scar Jel içerisinde dimetikon, su, pentilen glikol, dimetikon kopolimer, sitrik asit ve tetrasodyum glutamat diasetat bulunmaktadır. Aynı zamanda içerisinde yer alan provitamin B5 sayesinde de cildinizi nemli kalması sağlanmaktadır.

Anti-Scar Jel Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.