İndirim!

Big JoyCitrulline Powder 300 Gram

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/04/2025
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Big Joy
  • Servis Miktarı: 1 Ölçek/1 gr
  • Servis Sayısı: 300
  • Servis Başı Fiyat: ₺1.43

Kullanımı

Başlangıç Seviyesi

1-2 servis ürünü bol su ile birlikte, spordan yarım saat önce tüketiniz.

Orta Seviye

1-2 servis ürünü bol su ile birlikte, spordan yarım saat önce tüketiniz.

İleri Seviye

1-2 servis ürünü bol su ile birlikte, spordan yarım saat önce tüketiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 300 servis
Servis Miktarı 1 Ölçek (1 gr)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Sitrülin 1000 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Big Joy Sports Citrulline Powder 300 Gram ürününü en uygun fiyatlara satın almanın yolu Takviyelik.com sitesinden geçiyor. Güvenilir ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat garantisi ile kaliteli ve keyifli bir online alışveriş deneyimi sizleri bekliyor. Takviyelik olarak her zaman sizlere avantajlı fiyatlar sunmanın peşindeyiz.

Big Joy Sports Citrulline Powder 300 Gram ürünü ile birlikte vücutta oluşan toksik maddelerin atılmasına yardım edebilir. Toz formda takviye edici bir ürün olan Citrulline Powder, kasların onarımını hızlandırmasının yanı sıra yorgunluğun azalması konusunda da rol alabilir. Ek olarak kan akışını ve enerji üretimini hızlandırmaktadır.

Big Joy Sports Citrulline Powder 300 Gr Nedir?

Sitrülin, toksik maddelerin vücuttan atılmasına destek sağlayabilir. Enerji üretimini hızlandırır, kan damarlarını genişleterek kan akışını hızlandırır ve yıpranan kasların onarımını hızlandırmaya destek olabilir. Aynı zamanda yorgunluğu azaltmaya destek sağlayabilir. . Big Joy Citrulline Powder 300 Gr; içeriğinde sitrulin ihtiva eden toz formda takviye bir üründür. Her servisinde 1000 mg Sitrülin içerir . Spor yapmaya başlamadan yarım saat öncesinde 1-2 servis tüketmeniz tavsiye edilir.

Citrulline Powder Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.