İndirim!

Big JoyTri-Creatine Malate 120 Tablet

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 31/03/2022
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Big Joy
  • Servis Miktarı: 3 Tablet
  • Servis Sayısı: 40
  • Servis Başı Fiyat: ₺9.68

Kullanımı

3 tablet ürünü bol su ile birlikte tüketebilirsiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 40 servis
Servis Miktarı 3 Tablet
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Tri Creatine Malate 4000 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Temel görevi kısa süreli yoğun antremanlarda enerji takviyesi sağlamak olan Kreatin aktif sporcu vücudu için son derece önemlidir. Adından da anlaşılabileceği üzere Tri-Cratine Malate 120 Tablet üç farklı kreatin formunun malik asit ile birleşmesi sonucunda oluşmaktadır. Malik asit kaslardaki yorgunluğu azaltmak ve sporcunun spor esnasındaki dayanıklılığını arttırmak amacı ile kullanılmaktadır.

Özellikle patlayıcı kuvvetin gerektiği yerlerde sıklıkla tercih edilen bu ürün birçok açıdan oldukça popülerdir. Hacim artışı kazanmanızı destekleyici niteliğe sahip olan bu ürüne hızlı teslimat garantisi ve indirim fırsatları ile sahip olabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Big Joy ile spor hayatınızda gelişiminize önemli derecede katkıda bulunabilirsiniz. Online alışveriş imkanı ile tüm ürünlerimizi kolayca inceleyebilirsiniz!

Tri-Creatine Malate Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.