İndirim!

Big JoyBig Whey Protein Classic 2310 Gram

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/04/2021
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Big Joy
  • Servis Miktarı: 1 Ölçek/32 gr
  • Servis Sayısı: 72
  • Servis Başı Fiyat: ₺4.43

Kullanımı

Başlangıç Seviyesi

Başlangıç seviyesinde ki sporcular için 1 ölçü ürünü spordan önce veya sonra kullanabilirsiniz.

Orta Seviye

Orta seviyede ki sporcular için 1 ölçü ürünü spordan önce veya sonra kullanabilirsiniz.

İleri Seviye

İleri seviyede ki sporcular için 1 ölçü ürünü spordan önce veya sonra kullanabilirsiniz. Ek olarak öğün aralarındada 1 ölçü ürün tüketebilirsiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 72 servis
Servis Miktarı 1 Ölçek (32 gr)
1 Servis için Besin Profili
121 kcal
Enerji
% Günlük Değer*
5%
Toplam Yağ 1.9 gr
8%
Doymuş Yağ 1.7 gr
17%
Karbonhidrat 1.8 gr
Şeker 1.4 gr
Protein 24.1 gr
10%
Tuz 0.3 gr
10%
BCAA 5.6 gr
10%
Glutamin 4.4 gr
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Takviyelik.com olarak her zaman sizlere avantajlı fiyatlar sunmaya çalışıyoruz. Big Joy Protein Classic 2310 Gram ürününde de uygun fiyatları sizlerle buluşturarak sizi memnun etmeye devam ediyoruz. Bütçe dostu fiyatların yanı sıra güvenilir ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat garantisi sizleri bekliyor.

Takviye edici bir ürün olarak karşımıza çıkan Big Joy Protein Classic 2310 Gram, günlük protein ihtiyacınızı karşılayabilir. Aynı zamanda performans artışı, kas oluşumu, kas büyümesinin artması ve kas kaybının önüne geçilmesi gibi konularda rol alabilir.

Big Joy Big Whey Protein Classic 2310 Gr Nedir ?

Lezzetli aromaları ile sporcuların kullanımına sunulan bu ürün; Kas kütlenizi korumaya ve arttırmaya yönelik tasarlanmıştır. Big Joy Big Whey Protein Classic 2310 Gr; içerisinde protein, BCAA ve glutamin bulunduran toz formda takviye bir üründür. Big Joy Big Whey Protein Classic 2310 Gr içerisindeki 24.1 gr protein, 5600 mg BCAA ve 4400 mg glutamin sayesinde günlük protein ihtiyacını karşılamaya, performans arttırmaya ve kas oluşumuna, kas büyümesini arttırmaya ve kas kaybının önlenmesine, büyüme hormonun dengeli salgılanmasına ve kas zedelenmelerinin önüne geçilmesine yardımcı etki sağlar.

Big Joy Big Whey Classic Whey ürünü, “klasik” bildiğimiz kova şişelerinde kullanıcılara sunulmuştur. Şase formda değildir.

Big Whey Protein Classic Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.