İndirim!

Big JoyBig Whey Protein Classic 514 Gram

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 31/07/2021
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Big Joy
  • Servis Miktarı: 1 Ölçek/32 gr
  • Servis Sayısı: 16
  • Servis Başı Fiyat: ₺6.19

Kullanımı

Başlangıç Seviyesi

Başlangıç seviyesinde ki sporcular için 1 ölçü ürünü spordan önce veya sonra kullanabilirsiniz.

Orta Seviye

Orta seviyede ki sporcular için 1 ölçü ürünü spordan önce veya sonra kullanabilirsiniz.

İleri Seviye

İleri seviyede ki sporcular için 1 ölçü ürünü spordan önce veya sonra kullanabilirsiniz. Ek olarak öğün aralarında da 1 ölçü ürün tüketebilirsiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 16 servis
Servis Miktarı 1 Ölçek (32 gr)
1 Servis için Besin Profili
121 kcal
Enerji
% Günlük Değer*
5%
Toplam Yağ 1.9 gr
8%
Doymuş Yağ 1.7 gr
17%
Karbonhidrat 1.8 gr
Şeker 1.4 gr
Protein 24.1 gr
10%
Tuz 0.3 gr
10%
BCAA 5.6 gr
10%
Glutamin 4.4 gr
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Bütçe dostu fiyatlarıyla dikkatleri üzerine toplayan Takviyelik, Big Whey Classic Whey Protein 514,2 Gram ürününde de bütçenize uygun fiyatlar sunmaya devam ediyor. Hızlı teslimat ve güvenilir ödeme yöntemleri ile birlikte kalite dolu bir deneyim sizleri bekliyor.

Takviye edici bir ürün olarak karşımıza çıkan Big Whey Classic Whey Protein 514,2 Gram, lezzetli aromaları ile birlikte birçok sporu tarafından kullanılıyor. Bu ürün, kas kütlesini koruma ve arttırma ilkesiyle hazırlanmıştır. Bu ürün şase formda değildir.

Big Joy Big Whey Protein Classic 514.2 Gr Nedir ?

Lezzetli aromaları ile sporcuların kullanımına sunulan bu ürün Kas kütlenizi korumaya ve arttırmaya yönelik tasarlanmıştır Big Joy Big Whey Protein Classic 514.2 Gr; içerisinde protein, BCAA ve glutamin bulunduran toz formda takviye bir üründür. İçeriğindeki 24.1 gr protein, 5600 mg BCAA ve 4400 mg glutamin sayesinde günlük protein ihtiyacını karşılamaya, performans arttırmaya ve kas oluşumuna, kas büyümesini arttırmaya ve kas kaybının önlenmesine, ve kas zedelenmelerinin önüne geçilmesine yardımcı etki sağlar.

Big Joy Big Whey Classic Whey ürünü, “klasik” bildiğimiz kova şişelerinde kullanıcılara sunulmuştur. Şase formda değildir

Big Whey Protein Classic Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.