İndirim!

BiowellPlus II Glucosamine + Collagen 60 Kapsül

549,00
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 30/10/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Biowell
  • Servis Miktarı: 2 Kapsül
  • Servis Sayısı: 30
  • Servis Başı Fiyat: ₺36.60

Kullanımı

Kahvaltıdan yarım saat önce 1 kapsül, akşam yemeğinden yarım saat önce 1 kapsül olmak üzere bol su ile birlikte tüketmeniz önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 30 servis
Servis Miktarı 2 Kapsül
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Glukozamin Sülfat 1200 mg
10%
Kondroitin Sülfat 500 mg
10%
Metilsülfonilmetan ( MSM ) 400 mg
10%
Akgünlük 50 mg
10%
Tip 2 Kolajen 40 mg
10%
Hyalüronik Asit 10 mg
10%
D3 Vitamini 25 mcg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Hızlı teslimat garantisi ve indirim fırsatları eşliğinde Biowell Plus II Glucosamine + Collagen 60 Kapsül ürününü hemen sipariş edebilirsiniz. Kıkırdak ve eklemler için destekleyici bir niteliğe sahip olan bu ürün içerdiği kolajen ve D3 vitamini ile kemik onarımına da yardımcı olmaktadır. Eklem ve kemik hastalıklarının büyük bir çoğunluğuna iyileşmesinde yardımcı olan Biowell Plus II Glucosamine + Collagen 60 Kapsül güçlü içeriği ile ön plana çıkmaktadır.

Kolay yutulabilir olması ve vitaminlerle takviye edilmesi sporcu sağlığı açısından bu ürünü daha da değerli kılmaktadır. Takviye edici gıda olarak bilinen Plus II Glucosamine + Collagen ürünü belirlenen dozların üzerinde ve ilaç olarak kullanılmamalıdır. Online alışveriş seçeneği ile sipariş verdiğiniz ürününüz titizlikle paketlendikten sonra aynı gün kargo imkanı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Plus II Glucosamine + Collagen Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.