İndirim!

CarlsonFish Oil Omega 3 Balık Yağı Şurubu 200 ML

449,00
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 30/01/2025
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Carlson
  • Servis Miktarı: 1 Ölçek/5 ml
  • Servis Sayısı: 40
  • Servis Başı Fiyat: ₺11.23

Kullanımı

4-10 Yaş arası çocuklara gün içerisinde yemek zamanlarında 2,5 ml ( 1/2 ölçek ) tüketilmesi, 11 yaş üstü bireylere ise gün içerisinde yine yemek zamanlarında sabah ve akşam olarak toplam 2 ölçek (10 ml ) tüketilmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 40 servis
Servis Miktarı 1 Ölçek (5 ml)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Omega 3 1600 mg
10%
EPA 800 mg
10%
DHA 500 mg
10%
Biberiye Ekstresi 6 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Pek çok üründe olduğu gibi Carlson Fish Oil Omega 3 Balık Yağı Şurubu ürününde de avantajlı fiyatlar sunan Takviyelik, hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri kullanıcılarına kaliteli bir online alışveriş deneyimi vaat ediyor.

Sıvı formda takviye edici bir ürün olarak karşımıza çıkan Carlson Fish Oil Omega 3 Balık Yağı Şurubu, beyin fonksiyonlarının korunması ve iltihap sorunlarının giderilmesi konusunda rol oynamaktadır. Aynı zamanda kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskini de azaltmaktadır.

Carlson Fish Oil Omega 3 Balık Yağı Şurubu 200 ML Nedir?

56 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve “Friend of Sea” (Deniz Dostu) sertifikasını almaya hak kazanan Carlson firması,  Sürdürülebilir balıkçılık metodu ile balık türlerinin geleceği için gösterdikleri çevreci yaklaşımlar sayesinde bu sertifikayı almışlardır.

Carlson Fish Oil Omega 3 Balık Yağı Şurubu; içerisinde omega 3, DHA, EPA, E vitamini, D vitamini ve A vitamini bulunduran sıvı formda takviye bir üründür. Bu içeriği ile kalp ve damar hastalıkları riskinin azalmasına, beyin fonksiyonlarının korunmasında, iltihap gibi sorunların giderilmesinde yardımcı olur. Möller’s Omega 3 Cod Liver Oil Elma Aromalı 250 ml her bir servisinde, 1200 mg omega 3600 mg DHA ve 400 mg EPA bulundurur.

Omega 3 hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Fish Oil Omega 3 Balık Yağı Şurubu Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.