İndirim!

White GloCoconut Oil – Hindistan Cevizi Özlü Beyazlatıcı Diş Macunu 120 ML

198,00
Miktar
Stok Mevcut
İndirimli

Özellikleri

Kullanımı

Dişlerinizi günde 2 kez düzenli olarak fırçalayın. Komple ağız bakımı için White Glo beyazlatıcı diş macunları, leke azaltıcı diş fırçası ve diş temizleyicileri ile kullanmanız tavsiye edilir.

Detaylı Açıklama

White Glo Coconut Oil – Hindistan Cevizi Özlü Diş Macunu Seti nedir?

White Glo Hindistan Cevizi Özlü Diş Macunu ürününe avantajlı fiyatlar ile sahip olabileceğiniz biliyor muydunuz? Takviyelik aracılığı ile avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ek olarak hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri gibi birçok şey sizleri bekliyor.

Diş plaklarını ve diş çürümelerini hedef alan White Glo Hindistan Cevizi özlü diş macunu diş minesine zarar vermeden soft bir şekilde dişlerinizi doğal beyazlığına kavuşturmaya yardımcı olur. İçeriğinde doğal hindistan cevizi yağı içeren bu ürün dişlerde ekstra parlaklık sağlar. Hindistan cevizi bilindiği üzerinde tarih boyunca ağız hijyeni sağlamada kullanılan bir meyvedir. Ürün, aynı zamanda nane içermesiyle  kullandıktan sonra ferah bir nefesin tadını çıkarırsınız.  Ürün paketi içerisinde hediye olarak White Glo diş fırçası  bulunur. 

 

Coconut Oil - Hindistan Cevizi Özlü Beyazlatıcı Diş Macunu Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.