OrzaxDay2day The Collagen Beauty Intense 30 Saşe

529,00
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 30/09/2025

Özellikleri

  • Marka: Orzax
  • Servis Miktarı: 1 Saşe/12 gr
  • Servis Sayısı: 30
  • Servis Başı Fiyat: ₺17.63

Kullanımı

Yetişkin bireyler için gün içerisinde 1 şase kullanmaları tavsiye edilir. 1 bardak su ile 1 şase ürünü karıştırıp tüketebilirsiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 30 servis
Servis Miktarı 1 Saşe (12 gr)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Hidrolize Kolajen 5500 mg
10%
Hyalüronik Asit 100 mg
10%
B5 Vitamini ( Pantotenik Asit ) 3,5 mg
10%
B6 Vitamini ( Piridoksin ) 0,8 mg
10%
B7 Vitamini ( Biyotin ) 5000 mcg
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 300 mg
10%
E Vitamini 30,4 mg
10%
Glutatyon 7 mg
10%
Yeşil Çay Ekstresi 50 mg
10%
Koenzim Q10 5 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Söz konusu Day2day The Collagen Beauty İntense 30 Sachet ürünü olunca takviyelik en avantajlı fiyatları sunan isim olarak karşımıza çıkıyor. Hızlı teslimat ve güvenilir ödeme yöntemleri ile birlikte kaliteli bir online alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz.

Șase formda takviye edici bir ürün olarak karşımıza çıkan Day2day The Collagen Beauty İntense 30 Sachet, güçlü içeriği ile birlikte yaşlanma etkilerini azaltmasının yanı sıra bağışıklık sisteminin korumuasıyla birlikte dikkat çekmeyi başarıyor.

Orzax Day2day The Collagen Beauty İntense 30 Sachet Nedir?

Orzax Day2day The Collagen Beauty İntense 30 Sachet; içerisinde 10.000 mg kolajen peptit, R-alfa lipoik asit, glutatyon, hyaluronik asit, kompleks vitamin ve mineral bulunduran saşe formda takviye bir üründür. Güçlü içeriği sayesinde yaşlanma etkilerini azaltmaya, cilt esnekliğini arttırmaya, cilt yapısını ve kaslarını bir arada tutmaya ve kırışıklık oluşumunun engellenmesine görünümünün azalmasına yardımcı olur. İçerisindeki multivitamin ve mineraller sayesinde bağışıklık sistemini korumaya yardım eder. Kolajen kaynağı helal sertifikasına sahiptir.

Day2day The Collagen Beauty İntense ürününün lezzetli tadı ile American Food Award tarafından altın madalya tat ödülünü kazanmaya hak kazanmıştır. Şeker ilavesizdir ve ayrıca glüten içermez. Lezzetli tadı ile düzenli kullanımda etkili olan bu ürüne hızlı teslimat garantisi, güvenilir ödeme, kapıda ödeme ve kaçırılmayacak fiyat avantajlarıyla sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz !

Kollajen hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Day2day The Collagen Beauty Intense Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.