İndirim!

DenflorProbiyotik 10 Saşe / 70 Mg

49,00
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 30/05/2025
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Denflor
  • Servis Miktarı: 1 Saşe
  • Servis Sayısı: 10
  • Servis Başı Fiyat: ₺4.90

Kullanımı

Gün içerisinde 1 ya da 2 şase olacak şekilde tüketilmelidir. Tercihen yoğurt kullanarak tüketilir.

Detaylı Açıklama

Denflor Probiyotik 10 Saşe 700 Mg Nedir ?

Denflor Probiyotik takviye edici olan paket içerisinde 10 tane Denflor bulunuyor. Takviye olarak kullanılacak bir gıdadır. Denflor takviye ilacı su veya yoğurt ile karıştırılarak kullanılabilir. Denflor kullanımı için yaş grubu 4-10  yaş grubu yanı sıra 11 yaş üstü kişilerin de  kullanmasında sakınca bulunmamaktadır.

Denflor Probiotic 10 Şase 700 Mg’ın öne çıkan özellikleri

İçerisinde bulunan değerli mineral ve vitaminler sayesinde Denflor Probiotic 10 şase başta çocuklarda görülen rotavirüs ishal olmak üzere birçok hastalığın tedavisinde etkilidir. Aynı zamanda yetişkinlerdeki zararlı bakterilerin büyümesini engelleyici rol oynayan Denflor probiotic 10 şase 700 mg hızlı teslimat garantisi ve indirim fırsatları ile Takviyelik.com’da!

İçeriğinde hacim arttırıcı izomat, hacim arttırıcı mannitol, aroma arttırıcı ve daha birçok değerli içeriğe sahip olan Denflor Probiyotik 10 şase zararlı bakterilerin sayısını azaltmak, bağışıklık sistemini iyileştirmek ve bağırsak duvarının fonksiyonlarını düzeltmek gibi yararlı etkilere sahiptir. Bu ürün vücudun ihtiyaç duyduğu probiyotik bakterini miktarını da karşılamaktadır. Siz de hemen ürünü sipariş vererek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Denflor Probiotic 10 Şase 700 mg Ne İşe Yarar?

Bu ürün insan vücudunda ihtiyaç duyulan probiyotik bakteri miktarını karşılayarak başta çocuklarda görülen ishal olmak üzere birçok hastalığın çözümü olarak kullanılmaktadır. Bağışıklık sisteminin düzenlenmesi, bağırsak aktivitelerinin iyileştirilmesi ve zararlı bakterilerin sayısının azaltılması gibi konularda Denflor Probiotic 10 şase ürününe başvurulmaktadır.

Denflor Probiotic 10 Şase 700 mg Nasıl Kullanılır?

Hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygun olan Denflor Probiotic 10 şasenin yemek dışında kullanımı daha makul kabul edilmektedir. 4-11 yaş arası çocuklarda yemek dışında 1 şase, 11 yaş üstü yetişkinlerde ise günlük 2 şase olarak kullanımı tavsiye edilmektedir.

Denflor Probiotic 10 Şase 700 mg İçeriğinde Ne Bulunur?

Son derece zengin bir içeriğe sahip olan Denflor Probiotic 10 Şase 700 mg hacim arttırıcı izomat, hacim arttırıcı mannitol ve aroma arttırıcı gibi temel takviyelere sahiptir. Güçlü içeriği sayesinde bağırsak mikrobiyotasını düzenleyerek sindirim sistemi hastalıklarını gideren bu ürün siz de hemen takviyelik.com’dan satın alabilirsiniz.

Probiyotik Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.