İndirim!

Doppelherz AktivL – Arjinin 30 Kapsül

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/07/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 10
  • Servis Başı Fiyat: ₺26.70

Kullanımı

Yetişkin kişilere gün içinde sabah, öğle ve akşam yemeklerle birlikte 3 defa, 1'er kapsül olmak üzere tüketilmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 10 servis
Servis Miktarı 3 Kapsül
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Arjinin 1500 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Doppelherz Aktiv L – Arjinine ürününe avantajlı fiyatlarla sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz? Takviyelik olarak her zaman sizlere uygun fiyatlar sunmaya gayret ediyoruz. Güvenilir ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat garantisi ile sizleri memnun etmeye çalışıyor ve eşsiz bir online alışveriş deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz.

Doppelherz Aktiv L – Arjinin ürünü ile birlikte toksik atıkların dışarı atılması çok daha kolay. Bu ürün, bağışıklık sistemini korumasının yanı sıra büyüme hormonlarının gelişimi konusunda rol oynamaktadır. Spor öncesi performans artışı ve kas gelişim hızının yükselmesine de yardım etmektedir.

Doppelherz Aktiv L – Arjinin Nedir?

Doppelherz Aktiv L – Arjinin kullanımındaki mikronize arjinin kan dolaşımını  artırır, kaslara besin ve oksijeni iletir. Her servisinde 1500 mg arjinin bulunduran kapsül formda takviye bir üründür. Arjinin büyüme hormonlarının gelişimi, toksik atıkların dışarı atılması ve bağışıklık sistemini koruyan yarı esansiyel bir aminoasittir. Doppelherz Aktiv L – Arjinin içerisinde bulunan 1500 mg arjinin sayesinde spor öncesi performans artışına ve kas gelişim hızının artmasına yardımcı etkenler bulundurur.

L - Arjinin Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.