İndirim!

DynavitBanana Extract 60 Tablet

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 16/02/2022
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Dynavit
  • Servis Miktarı: 1 Tablet
  • Servis Sayısı: 60
  • Servis Başı Fiyat: ₺1.90

Kullanımı

1 -2 tablet uyumadan 2 saat öncesinde tüketmeniz tavsiye edilir. 11 yaş ve üzeri kişiler için uygundur.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 60 servis
Servis Miktarı 1 Tablet
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Muz Ekstresi 23 mg
10%
Sudan Bamyası 9,75 mg
10%
Esmer Pirinç tozu 5 mg
10%
İzomaltuloz 55 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Dynavit Banana Extract 60 Tablet Nedir?

Uyku sorunlarına karşı etkili olduğu bilinen içeriği ile  Dynavit Banana Ekstresinin 1 tabletinde, 23 mg Muz Ekstresi ve 55 mg İzomaltuloz içerir.  Uyumadan 2 saat önce kullanıldığında en yüksek verimi alınabilir. Çağımızın en büyük problemlerinden biri olan uyku problemi için kökten çözüm uygulayan Dynavit Banana Extract 60 tablet hızlı teslimat garantisi ve kaçırılmayacak indirim fırsatları eşliğinde takviyelik.com’da!

Güçlü ve zengin içeriği sayesinde bu ürün gece yatağında dönüp duran ve bir türlü uyuyamayan müşterilerimiz için benzersiz bir niteliktedir. Her kişinin stres, kaygı, heyecan veya benzeri durumlardan dolayı uyku problemi oluşabilmektedir. Ertesi güne daha dinç ve daha sağlıklı başlamak isteyen tüm müşterilerimizin Dynavit Banana Extract 60 tablet ile bu sorunu ortadan kaldırabileceğini söylememiz mümkündür.

Öne çıkan özellikleri

  • Güçlü içerik
  • Tablet form

Şifalı Bitkiler hakkında bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Dynavit Banana Extract 60 Tablet Ne İçin Kullanılır?

Uyku problemi olan her kişinin faydalanabileceği takviye gıdalardan biri olan Dynavit Banana Extract 60 talbet güçlü içeriği sayesinde bu problemin ortadan kaldırılması için kullanılmaktadır. Hızlı teslimat garantisinden ve indirim fırsatlarından yararlanarak siz de hemen siparişinizi verebilir ve uyku problemlerinize elveda edebilirsiniz.

Dynavit Banana Extract 60 Tablet Nasıl Kullanılır?

İlaç olarak kullanılamayacak olan bu takviye edici gıda hiçbir hastalığın tedavisi olarak gösterilmemektedir. 11 yaş altı çocukların kullanımına uygun olmayan Dynavit Banana Extract 60 tabletin 11 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için uygun kullanımı uykudan yaklaşık 2 saat önce günlük 1-2 tablet olarak belirlenmiştir.

Dynavit Banana Extract 60 Tablet İçeriğinde Ne Bulunuyor?

Uyku sorunu için benzersiz bir çözüm olan Dynavit Banana Extract 60 tablet güçlü ve zengin bir içeriğe sahiptir. Ürün içerisinde muz ekstresi, bamya ekstresi, esmer pirinç tozu ve izomaltuloz içermektedir. Takviyelik.com üzerinden hemen bu ürünü sipariş verebilirsiniz.

Banana Extract Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.