İndirim!

Edis PharmaEnterogis Damla 10 ML

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/11/2024
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Edis Pharma
  • Servis Miktarı: 1 Ölçek/0.266 ml
  • Servis Sayısı: 37
  • Servis Başı Fiyat: ₺2.41

Kullanımı

Günde 1 kez 6 damla ( 0.266 ml ) kullanılması önerilir. Çocukların kullanımına uygundur.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 37 servis
Servis Miktarı 1 Ölçek (0.266 ml)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Lactobacillus Rhamnosus 1 x 109 KOB
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Enterogis Damla Probiyotik; içerisinde Lactobacillus Rhamnosus probiyotik mikroorganizması içeren kapsül formda takviye bir üründür. İçeriği sayesinde sindirim sistemindeki bozuklukların giderilmesine, bağırsak enfeksiyonlarına karşı korumada ve bağırsaktaki yararlı bakterilerin arttırılmasında yardımcı olur. Lactobacillus Rhamnosus en yaygın kullanılan probiyotik suşlarındandır. Son derece zengin bir içeriğe sahip olan bu ürünün bağırsak içerisinde bakteri dengesinin korunmasına yardımcı olduğu da bilinmektedir.

Günümüzün yaygın problemlerinden biri olan bağırsak hastalıklarının düzenlenmesinde Enterogis Damla büyük bir göreve sahiptir. Sindirim noktasında herhangi bir zorluk yaşamak istemiyorsanız siz de Takviyelik.com üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz. Ürünlerimizin tümü hızlı ve güvenli şekilde tarafınıza teslim edilmektedir. Satın alımlarda yüksek indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Enterogis Damla Probiyotik Nedir?

Entegrois damla farklı probiyotik mikroorganizmalar içeren ve kapsül formda kullanılan bir takviye edici gıda ürünüdür. Bu ürün sayesinde bağırsak rahatsızlıklarınızı, sindirim problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda bağırsaklarınızı zararlı mikroorganizmalara karşı koruma konusunda da Enterogis damla probiyotiğe güvenebilirsiniz.

Enterogis Damla Probiyotik Nasıl Kullanılır?

Ürün günlük kullanıma uygun olup 1 gün içerisinde 5 veya 6 damla şeklinde kullanılabilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin herhangi bir sindirim veya bağırsak sorunu olması halinde takviye edici gıdayı kullanmadan önce doktora görünmesi tavsiye edilmektedir.

Enterogis Damla Probiyotik Ne İçin Kullanılır?

Enterogis damla probiyotik kapsül formda kullanılmaktadır. Sindirim sistemindeki bozuklukların giderilmesi, bağırsaktaki bakteri dengesinin korunması ve bağırsak enfeksiyonlarına karşı koruma sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Takviyelik.com üzerinden siz de hemen bu ürünü satın alabilirsiniz.

Enterogis Damla Probiyotik İçerisinde Ne Bulunur?

Müşterilerin merak ettiği sorulardan biri de hiç şüphesiz Enterogis Damla içerisinde ne bulunduğudur. Zengin ve güçlü bir içeriğe sahip olan bu ürün içerisinde zeytin yağı, rezene yağı ve Lactobacillus rhamnosus bulunmaktadır. Bu içerik sayesinde sindirim sistemi rahatsızlıklarının giderilmesi çok daha kolay bir hale geliyor.

Enterogis Damla Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.