İndirim!

FibrelleVitamin C 20 Efervesan Tablet / 1000 Mg

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 20/01/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Fibrelle
  • Servis Miktarı: 1 Tablet
  • Servis Sayısı: 20
  • Servis Başı Fiyat: ₺1.75

Kullanımı

1 bardak su içerisinde 1 tablet Fibrelle C Vitamini ürününü çözündürüp tüketebilirsiniz. Gün içerisinde 1 kez tüketilmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 20 servis
Servis Miktarı 1 Tablet
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 1000 mg
10%
D Vitamini 15 mcg
10%
Çinko 15 mg
10%
İnulin 35 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Fibrelle C Vitamini 20 Efervesan Tablet ürününe en uygun fiyatlarla ulaşmanın yolu Takviyelik.com sitesinden geçiyor. Takviyelik olarak her daim sizlere en uygun fiyatları sunmaya özen gösteriyoruz. Avantajlı fiyatların yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemlerinden yararlanabilir, kaliteli online alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Fibrelle C Vitamini 20 Efervesan Tablet ürünü ile birlikte C vitamini ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. C vitamini sayesinde bağışıklık sisteminin normal işleyişi desteklenir. Ek olarak yorgunluk ve bitkinliğin azalması konusunda rol oynamaktadır. Normal bir şekilde enerji oluşum metabolizmasını da desteklemektedir.

Fibrelle C Vitamini 20 Efervesan Tablet Nedir?

Suda eriyebilen efervesan tabletlerden oluşan bu ürün, içeriğinde C vitamini, çinko, D vitamini ve İnülin ihtiva eden takviye edici gıdadır. C vitamini ve Çinko, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek sağlayabilir, normal enerji oluşum metabolizmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına destek olabilir.

Her servisinde 1000 mg C Vitamini, 15 mcg D vitamini, 15 mg Çinko ve 35 mg İnülin içeriğine sahiptir. Gün içerisinde, 1 bardak su içinde 1 tablet ürünü çözündürüp tüketmeniz tavsiye edilir.

Fibrelle C Vitamini 20 Efervesan Tablet’in öne çıkan özellikleri

  • Suda çözünebilen tabletler ile pratik kullanım
  • Yüksek miktarda C vitamini içermesi
  • İnülin içeriği

C vitamini hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Vitamin C Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.