İndirim!

HerbinaL-Carnitine Coffee 1 Saşe / 10 Gram

11,00
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 10/10/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Herbina
  • Servis Miktarı: 1 Saşe/10 gr
  • Servis Sayısı: 1
  • Servis Başı Fiyat: ₺11.00

Kullanımı

150 ml sıcak su ile 1 saşe ürünü karıştırılıp, tüketilmesi öneriliyor.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 1 servis
Servis Miktarı 1 Saşe (10 gr)
1 Servis için Besin Profili
34,8 kcal
Enerji
% Günlük Değer*
8%
Doymuş Yağ 0,14 gr
Trans Yağ 0 gr
17%
Karbonhidrat 7,3 gr
25%
Diyet Lifi 6,2 gr
Şeker 0,9 gr
Protein 1 gr
10%
Tuz 0,8 mg
10%
Karnitin 54 mg
10%
Kafein 20 mg
10%
B1 Vitamini ( Tiamin ) 1,65 mg
10%
B6 Vitamini ( Piridoksin ) 2,1 mg
10%
B12 Vitamini ( Kobalamin ) 3,75 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Herbina L-Carnitine Coffee Şase 10 Gr Nedir?

Karnitin ve kafein ve kompleks B vitamini içeren kahve ürünüdür. İçeriğindeki karnitin ve b vitaminleri desteğiyle kas kütlesinin artmasına, yağ yakmaya etki sağlayan bileşimlere sahiptir. Ayrıca performans sırasında daha fazla kalori yakmanıza ve performans artışına destek sağlayabilir. Kahveden uzak durmaya çalışan sporcuların en büyük dostu olan Herbina L-Carnitine Coffee kilo vermenize yardımcı olan seçeneklerden biridir.

Günün herhangi bir zaman diliminde kullanabileceğiniz bu ürün, sporcular için özellikle antrenmanlardan önce tavsiye edilmektedir. Her kahve severin kahvelerden beklentisi farklılık göstermektedir. Kimi yumuşak bir içim ararken kimi ise lezzetiyle damaklarda tadı kalan bir kahve arayışı içerisindedir. Herbina L-Carnitine Coffee birçok vitamini bünyesinde barındıran, şeker içermeyen ve lezzetiyle müşterilerini büyüleyen içeriği sayesinde hemen herkes tarafından tercih edilmektedir. Sporcu besinleri arasında yer alan bu ürünün şeker içermemesi en önemli avantajlarından biridir.

İyi bir kahve sizi güne dinç başlatmakla birlikte gününüzün gidişatını da etkilemektedir. Özellikle Herbina L-Carnitine Coffee gibi l-carnitin ve değerli vitaminler içeren bir kahveyi tercih edebilirsiniz. Takviyelik üzerinden hemen siparişinizi vererek siz de sağlıklı bir kahve zevki yaşayabilirsiniz. Ürünlerimizin tümü hızlı teslimat garantisi ve indirim fırsatları ile tarafınıza teslim edilmektedir. Ayrıca hiçbir ürünümüzün hijyeninden taviz verilmediğini de belirtmemiz mümkündür. En kaliteli ve en sağlıklı ürünler için doğru adres Takviyelik.com!

L-Carnitine Coffee Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.