İndirim!

Möller'sOmega 3 Cod Liver Oil Tutti Frutti Aromalı 250 ML

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/01/2024
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Möller's
  • Servis Miktarı: 1 Ölçek/5 ml
  • Servis Sayısı: 50
  • Servis Başı Fiyat: ₺7.98

Kullanımı

3-4 yaş arası çocuklar için günde 2,5 ml tüketilmesi, 4 ve üstü yaş için günde 5 ml tüketilmesi önerilir. Ölçek şişe kapağının üzerindedir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 50 servis
Servis Miktarı 1 Ölçek (5 ml)
1 Servis için Besin Profili
41 kcal
Enerji
% Günlük Değer*
5%
Toplam Yağ 4.6 gr
17%
Karbonhidrat 0 mg
Protein 0 mg
10%
Omega 3 1170 mg
10%
EPA 370 mg
10%
DHA 550 mg
10%
A Vitamini 250 mcg
10%
D Vitamini 10 mcg
10%
E Vitamini 3 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Pek çok üründe olduğu gibi Möller’s Omega 3 Cod Liver Oil Tutti Frutti 250 ML ürününde de avantajlı fiyatlar sunan Takviyelik, hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri kullanıcılarına kaliteli bir online alışveriş deneyimi vaat ediyor.

Sıvı formda takviye edici bir ürün olarak karşımıza çıkan Möller’s Omega 3 Cod Liver Oil Tutti Frutti 250 ML, beyin fonksiyonlarının korunması ve iltihap sorunlarının giderilmesi konusunda rol oynamaktadır. Aynı zamanda kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskini de azaltmaktadır.

Möller’s Omega 3 Cod Liver Oil Tutti Frutti Aromalı 250 ml Nedir?

163 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve “Friend of Sea” (Deniz Dostu) sertifikasını almaya hak kazanan Möller’s firması,  Sürdürülebilir balıkçılık metodu ile balık türlerinin geleceği için gösterdikleri çevreci yaklaşımlar sayesinde bu sertifikayı almışlardır. Danimarka Menşeli bir firma olup, ürünlerini Danimarka’da üretmektedirler. Ürünleri “Helal Sertifikası”na sahip ürünlerdir ve Möller’s Firmasına ait Omega 3 ürünleri GOED ve ISO 22000 standartlarında üretimi yapılmaktadır.

Möller’s Omega 3 Cod Liver Oil Tutti Frutti Aromalı 250 ml; içerisinde omega 3, DHA, EPA, E vitamini, D vitamini ve A vitamini bulunduran sıvı formda takviye bir üründür. Omega 3 içeriği, Kuzey Atlantik Okyanusu’nda yaşayan morina balığının karaciğerinden elde edilmektedir. Doğal Trigliserid forma sahip olup, içeriğindeki ağır metallerden arındırmak adına moleküler distilasyon yöntemi ile üretilir. Bu içeriği ile kalp ve damar hastalıkları riskinin azalmasına, beyin fonksiyonlarının korunmasında, iltihap gibi sorunların giderilmesinde yardımcı olur. Möller’s Omega 3 Cod Liver Oil Tutti Frutti Aromalı 250 ml her bir servisinde, 1170 mg omega 3, 550 mg DHA ve 370 mg EPA bulundurur.

Menşe Ülke: Norveç

Omega 3 hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

 

Omega 3 Cod Liver Oil Tutti Frutti Aromalı Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.