MotiflorAS Probiyotik 15 Emme Tablet

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/03/2022

Kullanımı

4 yaş ve üzeri bireyler tarafından, gün içerisinde 1 emme tablet tüketilmesi tavsiye edilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Lactobacillus Helveticus Rosell 13,75 mg
10%
Lactobacillus Rhamnosus 13,75 mg
10%
Lactobacillus Salivarius 13,75 mg
10%
Bifidobacterium Longum 13,75 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Motiflor AS Probiyotik 15 Tablet ürününe avantajlı bir fiyatla sahip olmak istiyorsanız takviyelik.com size bunu vaat ediyor. Hızlı teslimat ve güvenilir ödeme yöntemleri ile sizlere en iyi hizmeti sunan takviyelik, kaliteli bir online alışveriş süreci tanıyor.

Tablet formunda takviye edici bir ürün olarak karşımıza çıkan Motiflor AS Probiyotik 15 Tablet, ağız sağlığı konusunda oldukça yararlı bir üründür. Aynı zamanda sindirim sistemindeki bozukluklarının giderilmesi ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olmaktadır.

Motiflor AS Probiyotik 15 Emme Tablet Nedir?

Motiflor AS Probiyotik 15 Emme Tablet; içerisinde probiyotik bulunduran emme tablet formunda takviye bir üründür. Motiflor AS Probiyotik 15 Emme Tablet içerisindeki 30 Milyar KOB probiyotik sayesinde sindirim sistemindeki dost bakterileri dengelemeye, ağızdaki kötü bakterilerin temizlenmesine, sindirim sistemindeki bozuklukların giderilmesine ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olabilir. 4 yaşından itibaren kullanımı uygundur.

Motiflor AS Probiyotik 15 Emme Tablet’in öne çıkan özellikleri

  • Emme tablet formunda kolay kullanım
  • 30 Milyar KOB probiyotik içeriği
  • Zengin ve güçlü içerik
  • Leziz çilek Aroması

Motiflor AS Probiyotik 15 Emme Tablet Ne İçin Kullanılır?

Güçlü içeriği sayesinde ilk etapta ağızdaki zararlı bakterilerin önüne geçerek ağız kokusunun yok edilmesine, diş eti iltihabının giderilmesine ve diş çürüklerinin önlenmesine katkıda bulunmaktadır. Buna ek olarak sindirim sisteminde meydana gelen bozuklukların düzeltilmesinde ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde de Motiflor AS probiyotik 15 emme tablet oldukça etkilidir. Takviye edici bir gıda olan bu ürün normal besin olarak veya bir hastalığın giderilmesinde kullanılmamaktadır.

Motiflor AS Probiyotik 15 Emme Tablet Nasıl Kullanılır?

Doktor tavsiyesi ile kullanılması gereken bu ürünün besin olarak veya bir hastalık için doğrudan kullanılmayacağını belirtmemiz gerekmektedir. 4 yaş ve üzeri kişilerde günlük 1 adet tabletin emilerek kullanımı tavsiye edilmektedir. Ürün içerisinde yer alan probiyotik mikroorganizmalar sayesinde hem sindirim hem de bağışıklık sisteminizi destekleyebilirsiniz.

Motiflor AS Probiyotik 15 Emme Tablet İçeriğinde Ne Bulunur?

Son derece güçlü ve zengin bir içeriğe sahip olan Motiflor AS Probiyotik 15 emme tablet içerisinde Lactobacillus helveticus Rosell-52, Lactobacillus rhamnosus Rosell-11, Lactobacillus salivarius HA-118 ve Bifidobacterium longum Rosell-175 yer almaktadır.

Probiyotik hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

AS Probiyotik Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.