İndirim!

NaturalnestMagnezyum 60 Tablet

69,00
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 30/07/2024
İndirimli

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 60
  • Servis Başı Fiyat: ₺1.15

Kullanımı

Gün içerisinde yemek sonrası 1 servis ( 1 tablet ) tüketilmesi tavsiye edilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 60 servis
Servis Miktarı 1 Tablet
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Magnezyum 100 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Naturalnest Magnezyum 60 tablet ürününe avantajlı fiyatlar ile sahip olarak spor sonrası ağrıları azaltmayı kim istemez ki? Bu eşsiz ürüne uygun fiyatların yanı sıra güvenilir ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat garantisiyle sahip olabilirsiniz.

Magnezyumun sinir ve kasların gevşemesinde önemli bir rol oynadığını hepimiz biliyoruz. Naturalnest Magnezyum ürünü, spor sonrası ağrı çeken kişilere tavsiye edilir. Birçok etkisi ile bu benzersiz ürün Tavsiyelik farkı ile sizleri bekliyor.

Koruyucu içermeyen formu ile birlikte spor sonrası ve günlük tempo yorgunluklarından kurtulmak için Naturalnest Magnezyum 60 tablet! Vitamin ve mineral destek ürünleri için siz de Takviyelik.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Naturalnest Magnezyum 60 Tablet Nedir ?

Magnezyum kasların ve sinirlerin gevşemesine yardımcı olur ve spor sonrası ağrı çeken kişilere önerilmektedir. 100 mg magnezyum içeriğine sahiptir. Bilimsel araştırmalar, magnezyumun kas ve sinirleri gevşeterek rahatlatıcı etkisi olduğunu öne sürmüştür. Ayrıca sinir sisteminin sakinleşmesini ve rahatlamasını da sağlamaktadır. Kutu içerisinde 60 servis bulunmaktadır. Size hem spor sonrası hem de günlük tempo yorgunluklarını gidermeye destek olur.

Naturalnest Magnezyum 60 Tablet’in Öne Çıkan Özellikleri

  • Güçlü içerik
  • Tablet formda oluşu
  • Koruyucu içermemesi

Naturalnest Magnezyum 60 Tablet Nasıl Kullanılır?

Naturalnest yetişkinlerin kullanımı için uygun olmakla birlikte her gün 1 defa tok karnına tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Naturalnest Magnezyum Ne İçin Kullanılır?

Yorgunluk, sinirsel destek ve enerji giderimi gibi tüm faktörlere destek olarak kullanılan Naturalnest güçlü içeriği sayesinde özellikle sporcular tarafından tercih edilmektedir. Yoğun egzersizler sonrasında hızlı bir dinlenme süreci için bu takviye edici gıdadan faydalanabilirsiniz.

Naturalnest Magnezyum 60 Tablet İçeriğinde Ne Bulunuyor?

Son derece güçlü bir içeriğe sahip olan Naturalnest Magnezyum içerisinde ağırlıklı olarak magnezyum malat ve magnezyum bisglisinat bulunmaktadır. Buna ek olarak birçok değerli mineral ve vitamini de bu takviye edici gıda içerisinde alabilirsiniz.

Magnezyum Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.