İndirim!

NaturalnestProbiotic 10 Saşe

69,00
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 06/06/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 10
  • Servis Başı Fiyat: ₺6.90

Kullanımı

Yetişkin bireylere; bir bardak suya 1 saşe ürünü karıştırıp tüketmeleri önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 10 servis
Servis Miktarı 1 Saşe (3 gr)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
İnulin 200 mg
10%
Probiyotik Karışım 34,917 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Toz forma sahip olan Naturalnest Probiotic ürünü şase şeklinde paketlenmiş olup hijyenik ve pratik bir kullanıma sahiptir. İçeriği, 10 farklı türden oluşan 34,917 mg  probiyotik karışım ve 200 mg prebiyotik mikroorganizmalardan (inulin) oluşur. Sindirim sistemine ve bağışıklık sistemine yardımcı olabilir.

Naturalnest Probiotic 10 Şase takviyelik gıdaya uygun fiyat avantajları ve hızlı teslimat garantisi ile hemen sahip olabilir, probiyotik ürünler kategorimizdeki takviyelik gıdaları hemen inceleyerek bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye başlayabilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikleri

  • Şase formda olması sayesinde pratik ve sağlıklı kullanım
  • 200 mg Prebiotik Mikroorganizma içeriği (İnulin)

Naturalnest Probiotic 10 Saşe Nedir?

Hindiba kök lifinden elde edilen inulin içeriğe ile oluşturulan Naturalnest Probiotic 10 saşe bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde kritik bir rol oynamaktadır. Aynı zamanda sindirim sisteminizin daha iyi çalışmasına da katkıda bulunan bir takviye edici gıdadır.

Naturalnest Probiotic 10 Saşe Nasıl Kullanılır?

Yetişkinler için kullanıma uygun olan Naturalnest Probiotic 10 Saşe’nin günlük 1 şase kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu şase 200 ml suya karıştırılarak tüketilmelidir.

Naturalnest Probiotic 10 Saşe Ne İşe Yarar?

Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine ve sindirim sisteminin rahatlamasına yardımcı olan Naturalnest Probiotic 10 Saşe son derece zengin bir içeriğe sahiptir.

Naturalnest Probiotic 10 Saşe İçeriğinde Ne Bulunur?

Zengin bir içeriğe sahip olan Naturalnest Probiotic 10 Saşe içerisinde izomalt, ahududu aroması, inulin ve topaklanmayı önleyen çeşitli probiotic bakteriler yer almaktadır.

Probiotic Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.