İndirim!

NBLGlukozamin Kondroitin MSM 60 Tablet

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/06/2024
İndirimli

Kullanımı

Günde 2 kez 1 tablet, tercihen yemeklerle birlikte kullanılması önerilir. 18 yaşından küçük kişilerin kullanımı ve 3 aydan uzun kullanım için doktora danışılması tavsiye edilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Glukozamin Sülfat 1500 mg
10%
Kondroitin Sülfat 1200 mg
10%
Metilsülfonilmetan ( MSM ) 600 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

NBL Glukozamin Kondroitin MSM 60 Tablet nedir?

NBL Glukozamin Kondroitin MSM 60 Tablet; içeriğinde 1500 mg glukozamin sülfat, 1200 mg kondroitin ve 600 mg MSM içeren, tablet formunda takviye bir üründür. İçeriğinde bulunan glukozamin eklem ağrılarına iyi gelen bir etken maddedir. Kondroitin, şişlikleri indirmeye yarayan bir proteindir. MSM ise kıkırdak elastikiyetini arttırmayı sağlayan bir maddedir. NBL Glukozamin Kondroitin MSM 600 Tablet eklem ağrılarının giderilmesinde, kıkırdak elastikiyetinin artmasında yardımcı olacak içeriklere sahiptir.

Ağır antrenmanlar sonrasında yorgunluğun ve kas hasarının azaltılmasına, ek olarak eklem bozukluklarının giderilmesine de yardımcı olmaktadır. Sporcular başta olmak üzere birçok kişinin bu üründen faydalanabildiğini söyleyebiliriz.  NBL Glukozamin Kondroitin MSM 60 Tablet’i hızlı teslimat avantajları ve uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz!

Glukozamin Kondroitin MSM Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.