İndirim!

NBLOsteo Formula 30 Tablet

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/03/2024
İndirimli

Kullanımı

Yetişkin kişilere, tercihen yemek zamanı 1 tablet tüketilmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Kalsiyum 400 mg
10%
Magnezyum 150 mg
10%
Çinko 5 mg
10%
Selenyum 25 mcg
10%
Bor 1 mg
10%
Bakır 0,5 mg
10%
Manganez 0,3 mg
10%
D3 Vitamini 400 iu
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 90 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Osteo Formula ürününü uygun fiyatlarla Takviyelik.com üzerinden satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Uygun fiyatlar denince akıllara gelen ilk isim olan Takviyelik, hızlı teslimat ve güvenilir ödeme yöntemleri ile dikkat çekiyor.

NBL Osteo Formula 30 Tablet nedir?

İçeriğinde Kalsiyum, magnezyum, bor, D3 vitamini ve çinko içeren takviye edici gıdadır. Ekstra olarak manganez, bakır, selenyum, çinko gibi minerallerle desteklenen içeriğe sahiptir.

ABD Menşeili bu ürünün İçeriğinde bulunan kalsiyum, normal enerji oluşum metabolizmasına, normal kas fonksiyonuna, normal kemiklerin korunmasına ve normal dişlerin korunmasına pozitif etki sağlar. Magnezyum içeriği ise; yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına, normal protein sentezine, normal kas ve kemiklerin korunmasına, ve dişlerin korunmasına katkı sağlar.

Tablet formda pratik kullanıma sahip Osteo Formula, takviye edici bir gıda olarak karşımıza çıkıyor. Kemik gelişimi ve kemik sağlığının korunmasında rol alması dışında bağışıklık sisteminin düzenlenmesine de yardım etmektedir.

Osteo Formula Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.