İndirim!

New Life4 Hepa 30 Kapsül

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/10/2023
İndirimli

Kullanımı

Gün içerisinde 1 - 2 kapsül alınması önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Enginar Yaprağı Ekstresi 120 mg
10%
Karahindiba Ekstresi 120 mg
10%
Kolin 82,5 mg
10%
Fosfolipit 120 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Takviyelik Bitkisel Ürünler olarak New Life 4 Hepa 30 Kapsül ürününde de sizlere avantajlı fiyatlar sunmanın gururunu yaşıyoruz. Avantajlı fiyatlarla birlikte güvenilir ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat garantisini hizmetinize sunuyor ve sizlere kaliteli bir online alışveriş deneyimi yaşatmak istiyoruz.

New Life 4 Hepa Nedir?

İçeriğinde Devedikeni tohum ekstresinden elde edilen silibin ve fosfatidikolin, Enginar yaprağı ekstresi, Kolin ve Karahindiba kökü ekstresi içeren takviye edici gıdadır. 4 Hepa ürününün 1 kutusunda 30 kapsül bulunmakla birlikte bir servisi 1 kapsüldür. Laktoz ve glüten içermeyen içeriğe sahip olup, glüten hassasiyeti yaşayan kişiler için kullanılabilinir.

İçeriğindeki Deve dikeni ekstresinin etken maddesi olan silibin; güçlü bir antioksidan olması ile öne çıkar. Normal deve dikeni ekstrelerine göre 3.5 kat daha yüksek biyoyararlanım olduğu bilinir. 4 Hepa ürünü içeriğinde bulunan Kolin ise, normal karaciğer fonksiyonlarının korunmasına destek sağlar.

Zeytinyağı içeren formülü ile hızlı emilim gerçekleştiren 4 Hepa, balık jelatininden elde edilen kapsüller ile üretimi sağlanmıştır. Bu sayede sindirimi kolay ve kötü tadı bulunmaz. Pratik kullanıma sahiptir. Blister Ambalajı ile hijyenik bir kullanım sağlar.

New Life 4 Hepa Nasıl Kullanılır?

Gün içerisinde 1 – 2 kapsül alınması önerilir.

New Life 4 Hepa ürününün içeriğinde neler vardır?

New life 4 Hepa ürünü; Zeytinyağı, Balık Jelatini, Kolin ( Kolin bitartarat), Gliserol ( nem tutucu ), Silibin-fosfolipid kompleks ) Silybum marianum ( devedikeni) tohum ekstresinden elde edilen silibin ve fosfatidikolin ), cynara scolymus ( enginar ) yaprağı, ekstresi, taraxacum afficinale ( karahindiba ) kök ekstresi, lesitin ( emülgatör ), yağ asitlerinin mono- ve digliseritleri ( yardımcı bileşen ), kirmızı demir oksit ( renklendirici)  içeriğine sahiptir.

4 Hepa Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.