İndirim!

New LifeB12 Plus Methyl 60 Kapsül

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/04/2024
İndirimli

Kullanımı

Yetişkinlerde günlük 1 tablet alınması önerilir. Yutularak kullanılmaz, dil altında çözünmesini bekleyiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
B12 Vitamini ( Kobalamin ) 1000 mcg
10%
B9 Vitamini ( Folik Asit ) 400 mcg
10%
B7 Vitamini ( Biyotin ) 400 mcg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

New Life B12 Plus Nedir?

New Life markasının Dilaltı tablet formunda olan B12 vitamini, Folik asit, biotin içeren gıda takviyesidir. Her servisinde 1000 mcg B12 vitamin içermektedir. B12 vitamininin sentezi kalın bağırsakta bir miktar bakteri tarafından yapılır. Vücut tarafından kullanılmayan B12, genellikle karaciğerde depolanır. Karaciğerin birçok fonksiyonu varken bir de B12 vitamininin sentezlenmesi zaman alacaktır. O yüzden sprey formda kullanılan B12 vitaminleri depolanmak yerine ağızda sindirime başlar ve daha çok fayda sağlayabilir.

B12 vitamini; kırmızı kan hücreleri üretimi, amino asitlerin emilimi, magnezyum mineralinin emilimi ve sinir hücrelerinin iletimi gibi birçok biyokimyasal reaksiyonlarda rol oynamaktadır. Sosyal hayat ve sportif faaliyet alanında B12 vitamini genellikle kas ağrıları, yorgunluk, daha iyi amino asit sentezi ve kırmızı kan hücrelerinin üretiminin artması için tercih edildiği bilinmektedir. B12 vitaminlerini sabah kahvaltıdan sonra tüketilmesi uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

New Life B12 Plus dikkat çeken özellikleri

  • Her tablette 1000 mcg metilkobalamin formda aktif B12 vitamini
  • Vejetaryen kullanıma uygun olması

 

 

B12 Plus Methyl Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.