İndirim!

NewvitVitamin C 20 Efervesan Tablet / 1000 Mg

35,00
StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 31/05/2022
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Newvit
  • Servis Miktarı: 1 Tablet
  • Servis Sayısı: 20
  • Servis Başı Fiyat: ₺1.75

Kullanımı

1 bardak su içerisinde 1 tablet ürünü çözündürüp tüketebilirsiniz. Gün içerisinde 1 kez tüketilmesi önerilir

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 20 servis
Servis Miktarı 1 Tablet
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 100 mg
10%
Çinko 5 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Newvit Vitamin C 1000 Mg 20 Efervesan Tablet nedir?

Newvit Vitamin C 1000 Mg 20 Efervesan Tablet; içerisinde C vitamini, çinko bulunduran efervesan tablet formda takviye edici gıdadır. İçerisinde bulunan 100 mg C vitamini kan basıncını düşürmeye, bağışıklık sisteminin güçlenmesine ve demir emiliminin artmasına yardımcı olur.  C vitamini ayrıca bir çinko minerali desteğine sahiptir. Her servisinde 5 mg Çinko içerir. Metabolizma düzenlemesi ve bağışıklık sistemine katkısıyla son derece kullanışlı bir ürün olan Newvit Vitamin C Takviyelik.com’da sizlerle!

Hızlı teslimat garantisi ve indirim fırsatları ile hemen bu ürüne sahip olabilirsiniz. Vitamin ve mineral takviyesi içeren bu ürün yoğun egzersiz sonrasında da kullanılabilmektedir. Yorgunlu, halsizlik veya uyku problemi gibi durumlarda da Vitamin C takviyesinden yararlanabilirsiniz. Hemen siparişinizi verin kapıda ödeme fırsatı ile ürüne sahip olun! C vitamini hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Vitamin C Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.