İndirim!

Nondo VitaminBiotin 30 Kapsül

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 28/02/2022
İndirimli

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 30
  • Servis Başı Fiyat: ₺1.50

Kullanımı

Yetişkin bireylere gün içerisinde 1 kapsülü, bol su ile tüketmeleri önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 30 servis
Servis Miktarı 1 Kapsül
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
B7 Vitamini ( Biyotin ) 5000 mcg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Nondo Biotin 30 kapsül ürününe avantajlı fiyatlarla sahip olmayı neredeyse herkes istemektedir. Takviyelik olarak uygun fiyatlarla bu ürünü sizlerle ulaştırmanın yanı sıra hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemlerimizle sizlere istediğiniz ürünü sunuyoruz.

Yetişkinlerin kullanımına uygun olan bu ürünü oda sıcaklığında çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Isı, ışık ve nem gibi etkenlere karşı hassas olan bu ürünü özenle saklamalısınız.

Takviye edici bir ürün olan Nondo Biotin, günlük öğünlerinizin yerini almamalıdır. Bu ürün bir ilaçmış gibi düşünülmemelidir.

Nondo Biotin 30 Kapsül Nedir?

Biotin’in B kompleks vitaminlerinden biri olan ve temel amacı besinlerin enerjiye dönüşmesi olan bir maddedir. Özellikle metabolizma faaliyetlerinde son derece etkili olan Biotin sigara kullanımı, kötü beslenme ve diyabet gibi sebeplerden dolayı vücutta önemli ölçüde azalmaktadır. Saç, tırnak ve cilt yapısında bulunan Kreatin’in üretiminde etkili olan Biotin özellikle saç için oldukça önemli kabul edilmektedir.

Antioksidan ürünler içinde biotin eksikliği yaşanan kişilerde saç dökülmesinin görülmesi son derece normal bir durumdur. Buna ek olarak ciltte de yer yer pul şeklinde kırmızı döküntüler de gerçekleşebilmektedir. Saçların ve cildin korunmasına faydalı olan bu üründe her serviste 5000 mg Biotin ihtiva etmektedir.

Nondo Biotin öne çıkan yönleri

  • Her serviste 5000 mg Biyotin
  • Kapsül form

Biotin Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.