İndirim!

Nondo VitaminCoenzyme Q10 30 Kapsül

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 28/02/2022
İndirimli

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 30
  • Servis Başı Fiyat: ₺2.97

Kullanımı

Yetişkin kişiler için, bol su ile 1 kapsül ürünü tüketmeleri önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 30 servis
Servis Miktarı 1 Kapsül
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Koenzim Q10 100 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Nondo Vitamin Coenzyme Q10 30 Kapsül ürününü avantajlı fiyatlarla Takviyelik.com sitesi üzerinden satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Takviyelik.com olarak sizleri en uygun fiyatlarla buluşturmaya çalışıyoruz. Hızlı teslimat garantisi ve güvenilir ödeme yöntemleri ile de memnun olmanız için elimizden geleni yapmaktayız.

Takviye edici bir ürün olarak karşımıza çıkan Nondo Vitamin Coenzyme Q10 30 Kapsül ürünü ile birlikte günlük koenzim Q10 ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Gün içerisinde olabilecek fazla yorgun gibi şikayetlerin önüne bu eşsiz ürünle geçebilirsiniz. Aynı zamanda sporcular yoğun antrenman sonrasında vücudu dinlendirirken bu enzime sıklıkla ihtiyaç duymaktadır. Hemen sipariş vererek kapıda ödeme kolaylığı ile bu ürüne sahip olabilirsiniz!

Nondo Coenzyme Q10 30 Kapsül Nedir?

Nondo Coenzyme Q10 30 Kapsül; her kapsülünde 100 mg koenzim Q10 içeriğiyle günlük koenzim Q10 ihtiyacınızı karşılayacak takviye bir üründür. Koenzim Q10 yaş aldıkça vücutta miktarı azalan vitamin benzeri bir birleşiktir. Günlük koenzim Q10 ihtiyacınızı karşılayabilir ve gün içinde oluşan fazla yorgunluk gibi şikayetlerin önüne geçilmesine her kapsülünde bulunan 100 mg koenzim Q10 ile yardımcı olur. Bitkisel ürünler içerisinde değerli bir yere sahip olan bu ürünü hemen sitemizden satın alabilirsiniz.

Nondo Coenzyme Q10 nasıl kullanılır?

İçerisinde 30 kapsül bulunan Nondo Coenzyme Q10 takviyelik gıdanın bol su ile günde 1 kapsül olacak şekilde kullanılması önerilir.

Nondo Coenzyme Q10 içeriğinde neler bulunur?

Bu takviyeliğin içeriğinde; yoğunlukla yüksek metabolizma hızına sahip kalp, böbrek ve karaciğerde kümelen ve kırmızı et, yumurta, balık ve tavuk gibi hayvansal gıdaların yanında brokoli ve karnabahar başta olmak üzere birçok besin kaynağından da alınabilen koenzim Q10 bulunur.

Nondo Coenzym Q10 ne için kullanılır?

Yağda çözülebilen koenzim Q10, vitamin benzeri bir bileşiktir ve enerji dönüşümüne yardımcı olması ile yüksek metabolik faaliyetlerin olduğu kalp, karaciğer ve böbrek dokularında ağırlıklı bulunur. Zaman periyoduna bağlı olarak eksikliği ortaya çıkan bu bileşenin takviyesinde benzersiz formülasyonu ile Nondo Coenzyme Q10 kullanılır.

Coenzyme Q10 Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.