İndirim!
Nondo Vitamin

Citicoline

30 Tablet
StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 28/02/2022
İndirimli

Kullanımı

Yetişkin kişilere gün içerisinde 1 tablet ürün tüketilmesi tavsiye edilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Citicoline 500 mg
10%
Phosphatidylcholine 250 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Nondo Vitamins Citicoline 30 Tablet Nedir?

İçeriğinde bulunan citicoline sayesinde, bilişsel bozuklukların tedavisinde yardımcı olabilecek bir takviye edici gıda ürünüdür. Vücutta doğal olarak bulunan bu kimyasal beyin fonksiyonlarının düzenlenmesini de sağlamaktadır. Hızlı teslimat garantisi ve indirim fırsatları eşliğinde bu ürüne hemen sitemizden sahip olabilirsiniz. Takviyelik kolajen ek gıdaların tümü Takviyelik.com’da sizlerle!

Nondo Vitamins Citicoline 30 tabletin kullanımı son derece kolaydır. Aynı zamanda zengin içeriği ve kaliteli hammaddesiyle son derece sağlıklı da bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Gluten ve şeker içermeyen bu ürün sporcuların da sıklıkla tercih ettiği vitamin takviyeleri arasında yer almaktadır. %100 orijinal olan bu ürün özenle paketlendikten sonra tarafınıza gönderilmektedir. Hemen siparişinizi verin kapıda ödeme seçeneği ile ürüne sahip olun!

Nondo Citicoline 30 Tablet ‘in öne çıkan yönleri

  • Kolay yutulabilir tablet
  • Yüksek miktarda citicoline
  • Gluten ve şeker içermez

Nondo Vitamins Citicoline nedir?

Nondo Vitamins Citicoline, içeriğindeki doğal bileşikler ile beyin fonksiyonu ve hafıza oluşumunu destekleyen bir takviyelik gıdadır.

Nondo Vitamins Citicoline nasıl kullanılır?

Nondo Vitamins Citicoline takviye edici gıdanın günde 1 table şeklinde kullanılması gerekir. Bu takviyeliği doktor tavsiyesi ile kullanıyorsanız, kullanımında da doktorunuzun yönlendirmelerini takip etmeniz önemlidir.

Nondo Vitamins Citicoline içeriğinde neler bulunur?

Nondo Vitamins Citicoline’nin içeriğinde 500 mg ​​Citicoline ve 250 mg Phosphatidylcholine bulunur.

Nondo Vitamins Citicoline ne için kullanılır?

Bilişsel bozuklukların tedavisinden ve beyin fonksiyonlarının düzenlenmesinden kullanılan Nondo Vitamins Citicoline, gluten ve şeker içermez.

Citicoline Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.