İndirim!

Nondo VitaminMarine Collagen 15 Saşe

119,00
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 30/04/2024
İndirimli

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 15
  • Servis Başı Fiyat: ₺7.93

Kullanımı

Yetişkin bireyler için günde 1 saşe ürünün 1 bardak ( 200 ml ) su ile karıştırarak tüketmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 15 servis
Servis Miktarı 1 Saşe (5.4 gr)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Hidrolize Kolajen 5000 mg
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 150 mg
10%
Hyalüronik Asit 25 mg
10%
Çinko 7,1 mg
10%
B7 Vitamini ( Biyotin ) 5000 mcg
10%
Selenyum 40 mcg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Nondo Vitamins Marine Collagen 15 Saşe’in Nedir?

Yüksek oranda Kolajen içeriği ile cilt ve sağ sağlığına olumlu etki yaratabilir. Her servisinde 5000 mg Hidrolize Kolajen, 5000 mcg Biotin, 150 mg C vitamini ve 25 mg Haluronik asit içeriğine sahiptir. Ayrıca içeriği çinko ve selenyum ile desteklenmiştir. Kutu içerisinde 15 adet Saşe bulunur.

Deniz canlılarından elde edilen %100 saf kolajen proteinlerden üretilmiş olması ile öne çıkar. Vücuttaki kolajen ihtiyacı olan tüm bölgeler için etkili bir ürün olmayı hedefler. Hızlı teslimat garantisi ve kapıda ödeme seçeneği ile bu ürünü hemen sitemizden satın alabilirsiniz. Özenle paketlenen ürünlerimiz %100 orijinal olarak tarafınıza gönderilmektedir.

Nondo Vitamins Marine Collagen 28 Saşe’nin öne çıkan özellikleri

  • Balık derisinden Hidrolize edilmiş olması
  • Güçlü İçeriğe sahip olması
  • Kutu içerisinde 15 servis

Nondo Vitamins Marine Collagen nedir?

Nondo Vitamins Marine Collagen,  Cilt ve saç sağlığına olumlu etkisi olduğu bilinen Kolajen, Biotin, C vitamini ve Hyalüronik asit içeriğine sahip takviye edici gıdadır.İçerisinde bulunan güçlü maddeler sayesinde cilt yenilenmesinde, saç dökülmesinin azalmasında ve daha birçok vücut aktivitesinin olumlu etkilenmesine yardımcı olmaktadır.

Nondo Vitamins Marine Collagen nasıl kullanılır?

Nondo Vitamins Marine Collagen takviye edici gıdanın yetişkin bireylere, gün içerisinde 200 ml su içerisinde 1 saşe ürünü çözündürüp tüketmeniz önerilir. Kolajen ürünleri düzenli kullanımda, maksimum etkiyi sağlar. Bu takviyeliği doktor tavsiyesi ile kullanıyorsanız, kullanımında da doktorunuzun yönlendirmelerini takip etmeniz önemlidir.

Nondo Vitamins Marine Collagen içeriğinde neler bulunur?

Nondo Vitamins Marine Collagen; 5000 mg Hidrolize kolajen, 25 mg Hyalüronik asit, 5000 mcg Biotin, 150 mg C vitamini, 7,1 mg Çinko ve 40 mg Selenyum içeriğine sahiptir. Aynı zamanda B12 vitamini desteğiyle de sağlıklı saç, cilt ve mukozayı etkilemektedir.

Nondo Vitamins Marine Collagen ne için kullanılır?

Nondo Vitamins Marine Collagen; Cildin sıkışlaşmasında, saç dökülmesinde azalma, yüz cildini yenileme gibi bir çok etkiye sahip olabilen içeriğe sahiptir. Gençleştirici etkisi ile özellikle cildinizdeki kırışıklıkların giderilmesinde son derece etkili bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Marine Collagen Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.