İndirim!

Nordic NaturalsDaily Omega Kids 30 Soft Jel

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 28/10/2021
İndirimli

Özellikleri

  • Servis Sayısı: 30
  • Servis Başı Fiyat: ₺5.00

Kullanımı

Günde 1 kapsül tüketilmesi önerilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 30 servis
Servis Miktarı 1 Kapsül
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Omega 3 320 mg
10%
EPA 163 mg
10%
DHA 112 mg
10%
Diğer Omega 3 Yağ Asitleri 45 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Nordic Naturals Daily Omega Kids 30 Soft Jel Nedir?

Norveç menşeli olan Nordic Naturals Daily Kids ürünü balık yağı takviyesidir. Kalp, beyin ve vücudun doğal anti-enflamatuar yanıtı için yüksek yoğunlukta destek sağladığı bilinen Omega 3, Vücut direnci için çok önemli bir takviyedir. Vücudumuzun üretemediği bir esansiyal yağ olup, dışarıdan besinlerle veya takviye gıdalarla almamız gerekir. Omega3, EPA ve DHA’lardan oluşur. Hafıza güçlendirici ve konsantrasyonu arttırıcı etkiye sahiptir. Görme yetisine de pozitif etkisi bulunur.

Nordic Naturals Daily Kids ürünü 3 yaşında ki çocuklar için özel olarak formülize edilmiştir. Doğal çilek aroması ile çocukların sevebileceği bir tada sahip olabilir. Trigliserid formdaki Balık yağlarından üretilir. Konsantre içeriği ile 170 mg EPA ve 120 mg DHA ihtiva eder. Ayrıca her servisinde 340 mg Omega 3 içeren bu ürün Norveç menşeilidir. Balık yağının trigliserid formda üretilmesi kısaca doğal ve saf balıklardan üretilen balık yağı diyebiliriz.  Tarım bakanlığı onayına sahiptir

Omega 3 hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Daily Omega Kids Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.