İndirim!

Nutrich NutritionEferich C 20 Efervesan Tablet / 1000 Mg

35,00
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 31/01/2024
İndirimli

Kullanımı

Gün içerisinde 1 bardak su içinde 1 tablet ürünü eritip içiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 1000 mg
10%
Çinko 15 mg
10%
D3 Vitamini 400 iu
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Nutrich Eferich C 1000 MG 20 Efervesan Tablet Nedir?

Çözünebilir formda tabletlerden oluşan Nutrich markasına ait bu ürün portakal aroması ile lezzetli bir içim sağlayan takviye edici gıdadır. Efervesan tablet olmasıyla, yüksek emilime sahip olup, en yüksek faydayı sağlar.  Her bir tabletinde 1000 mg C Vitamini, 400 IU D3 vitamini ve 15 mg çinko içeriğine sahiptir. Yüksek C vitamini oranı da bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve düzenlemeye destek sağlamaktadır. Buna ek olarak portakal aroması tat sorunu yaşayan kullanıcılar için lezzetli bir içim sağlamaktadır.

Hızlı teslimat garantisi ve indirim fırsatları ile hemen bu ürünü sipariş edebilirsiniz. Siparişinizden sonra özenle paketlenen ürününüz tarafınıza gönderilmektedir. Vitamin ve mineral takviyesi için doğru adres Takviyelik.com!

Nutrich Eferich C 1000 MG 20 Efervesan Tablet’in öne çıkan özellikleri

  • Suda çözünebilen tablet
  • Portakal aroması ile lezzetli bir içim
  • Yüksek C vitamin oranı

C Vitamin hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Nutrich Eferich C 1000 mg  nedir ve ne için kullanılır?

İçeriğinde 1000 mg C vitamini ihtiva eden Nutrich Eferich C, günlük c vitamin ihtiyacınızı karşılar. C vitamini, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, kan damarlarının normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna, cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Efervesan formda olmasıyla pratik kullanıma sahiptir.

Nutrich Eferich C 1000 mg nasıl kullanılır?

11 yaş ve üzeri yetişkinlerin gün içerisinde, 1 efervesan tableti 1 bardak su içerisinde eritip, içmesi önerilir. Lütfen tavsiye edilen günlük miktarı aşmayınız. Hamile ve emzirme dönemindeki anneler ile hastalık ya da ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışarak tüketmeniz önerilir.

Nutrich Eferich C 1000 mg içeriğinde neler bulunur?

Lezzetli portakal aroması ile Nutrich Eferich C her servisinde, 1000 mg C vitamini, 400 ıu ( 10 mcg ) D3 vitamini, ve 15 mg Çinko içeriğine sahiptir.

Eferich C Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.