İndirim!

NutripureDoypack Pure Creatine Monohydrate 150,6 Gram

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 25/05/2024
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Nutripure
  • Servis Miktarı: 2 Ölçek/5 gr
  • Servis Sayısı: 30
  • Servis Başı Fiyat: ₺18.60

Kullanımı

Spordan önce 5 gram olan 2 ölçek ürünü 250 ml su veya yoğurt ile karıştırıp tüketiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 30 servis
Servis Miktarı 2 Ölçek (5 gr)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Kreatin 5000 mg
10%
B6 Vitamini ( Piridoksin ) 0,2 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Nutripure Doypack Pure Creatine Monohydrate ürününe avantajlı fiyatlarla sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz? Takviyelik olarak her zaman sizlere uygun fiyatlar sunmaya gayret ediyoruz. Güvenilir ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat garantisi ile sizleri memnun etmeye çalışıyor ve eşsiz bir online alışveriş deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz.

Nutripure Doypack Pure Creatine Monohydrate ürünü ile birlikte toksik atıkların dışarı atılması çok daha kolay. Bu ürün, kısa süreli, yüksek yoğunluklu egzersizlerin ardı ardına yapılmasında fiziksel performansı arttırıcı etkiye sahiptir.  Spor öncesi performans artışı ve kas gelişim hızının yükselmesine de yardım etmektedir.

Nutripure Doypack Pure Creatine Monohydrate 150,6 gr nedir?

Glisin, arjinin ve metiyonin amino asitlerinden oluşan Kreatin, kas kütlesini arttırmaya, yoğun antrenman dönemlerinizde performansınızı arttırmaya, kas hücrelerinin daha çok enerji üretmesine, yorgunluğun azalmasına, kan şekeri seviyesinin dengelenmesine yardımcı olabilir. Nutripure Doypack Pure Creatine Monohydrate her servisinde 5000 mg kreatin bulunduran ve B6 vitamini ile desteklenmiş toz formda takviye bir üründür.  Aromasız olması ile diğer supplement ürünler ile birlikte kullanıma uygundur.

Doypack Pure Creatine Monohydrate Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.