İndirim!

NutripureDoypack Pure L-Glutamine 150,6 Gram

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/06/2023
İndirimli

Özellikleri

  • Marka: Nutripure
  • Servis Miktarı: 2 Ölçek/5 gr
  • Servis Sayısı: 30
  • Servis Başı Fiyat: ₺9.93

Kullanımı

Spordan önce 5 gram olan 2 ölçek ürünü 250 ml su veya istediğiniz bir içecek ile karıştırıp tüketiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 30 servis
Servis Miktarı 2 Ölçek (5 gr)
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Glutamin 5000 mg
10%
B6 Vitamini ( Piridoksin ) 0,2 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Nutripure Doypack Pure L-Glutamine 150,6 gram nedir?

Nutripure Doypack Pure L-Glutamin ürününe avantajlı fiyatlarla sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz? Takviyelik olarak her zaman sizlere uygun fiyatlar sunmaya gayret ediyoruz. Güvenilir ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat garantisi ile sizleri memnun etmeye çalışıyor ve eşsiz bir online alışveriş deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz.

Nutripure Doypack Pure L-Glutamin ürünü ile birlikte toksik atıkların dışarı atılması çok daha kolay. Bu ürün,  Kas yenilenmesine, gelişimine ve toparlanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda Spor sonrasında oluşan kas ağrılarınızı minimum indirmeye yardımcı olur.

Yüksek glutamin içeriğine sahip, toz formda olan amino asit takviyesidir. Yoğun idman zamanlarında kas kütlesi artışına yardımcı olabilir ve performans sonrasında yorgunluğunuzun azalmasına destek olabilir. Kaslarda azalan glutamin seviyesini tekrar arttırmanıza yardımcı olabilir. Nutripure Doypack Pure L-Glutamin her servisinde 5000 mg glutamin bulunduran ve B6 vitamini ile desteklenmiş toz formda takviye bir üründür.  Aromasız olması ile diğer supplement ürünler ile birlikte kullanıma uygundur.

  •  Doğa dostu doypack ambalajı ile kolayca taşınabilinir.
  • Aromasız içerik

Avrupa standartlarına uygun üretim sağlayan Nutripure markası T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık onay belgesine sahip, yüksek teknoloji ile ürün üretimlerini sağlamaktadır. Türkiye menşeili olan bu firma , hammaddelerini yurtdışından ithal etmektedir.

Doypack Pure L-Glutamine Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.