İndirim!

OrzaxOcean Daily One Energy + Bigflor Probiyotik 30 Kapsül + 10 Kapsül

StokTükendi
İndirimli

Özellikleri

Kullanımı

Ocean Daily One Energy : Tok karnına 1 tablet kullanılması önerilir. Bigflor Probiotic : Gün içerisinde 1-2 kapsül tüketilmesi tavsiye edilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Ocean Daily One Energy 30 Kapsül + Bigflor Probiyotik 10 Kapsül Hediyeli Paket

Tek kutuda 2 ürün ile birlikte satışa sunulmuştur. Orzax Daily One Energy 30 Tablet + Bigflor Probiyotik ürünü bütçe dostu fiyatlarla sahip olmak, hızlı teslimat ve güvenilir ödeme yöntemlerinden yararlanmak için Takviyelik.com sitesini tercih edebilirsiniz. Her zaman uygun fiyatlarla kaliteli bir online alışveriş deneyimi sizleri bekliyor.

Gün içerisinde ihtiyacınız olan vitamin ve mineral ihtiyacınızı Orzax Daily One Energy 30 Tablet ürünü ile birlikte giderebilirsiniz. Aynı zamanda yorgunluk ve bitkinlik gibi hislerin azalmasında rol oynamaktadır. Bağışıklık sisteminin korunmasında da etkilidir.

Orzax Ocean Daily One Energy 30 Tablet Nedir?

Orzax Ocean Daily One Energy 30 Tablet güçlü içeriği sayesinde günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olur. İçerisindeki 24 farklı vitamini ve mineral desteğiyle gün içerisinde oluşan yorgunluk bitkinlik hissinin azalmasına, bağışıklık sisteminin korunmasına ve vücudun enerji seviyesini korumaya yardımcı olur.

Orzax Bigflor Probiyotik 10 Kapsül Nedir?

Orzax Bigflor Probiyotik 10 Kapsül; içerisinde probiyotik mikroorganizmalar ve inulin bulunduran kapsül formda takviye bir üründür. İçeriğinde bulunan 22,5 mg probiyotik mikroorganizma ve 25 mg inulin sayesinde sindirim sistemindeki bozuklukların giderilmesine, bağırsak enfeksiyonlarına karşı korumada ve bağırsaktaki yararlı bakterilerin arttırılmasında yardımcı olur. CFU Saccharomyces boulardi, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus Rhamnosus, Bifidobacterium Longum, Stresptecoccus Thermophilus içeriğine sahiptir.

Ocean Daily One Energy + Bigflor Probiyotik Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.