İndirim!

OrzaxOcean OsteoFine 60 Tablet

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 30/10/2024
İndirimli

Kullanımı

Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarı yetişkinler için tok karnına 1-2 tablettir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Kalsiyum 400 mg
10%
Magnezyum 125 mg
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 60 mg
10%
Çinko 7,5 mg
10%
Bakır 500 mcg
10%
Bor 300 mcg
10%
Selenyum 25 mcg
10%
D3 Vitamini 400 iu
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Ocean OsteoFine ürününü uygun fiyatlarla Takviyelik.com üzerinden satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Uygun fiyatlar denince akıllara gelen ilk isim olan Takviyelik, hızlı teslimat ve güvenilir ödeme yöntemleri ile dikkat çekiyor.

Tablet formda pratik kullanıma sahip OsteoFine, takviye edici bir gıda olarak karşımıza çıkıyor. Kemik gelişimi ve kemik sağlığının korunmasında rol alması dışında bağışıklık sisteminin düzenlenmesine de yardım etmektedir.

Ocean OsteoFine 60 Tablet nedir?

Kalsiyum, magnezyum, çinko, d3 vitamini içeriğine sahip olan OsteoFine, kemiklerimizin ihtiyacını karşılayabilecek temel içerikleri içeren bileşik forma sahip takviye edici gıdadır. İçeriğinde bulunan kalsiyum, normal enerji oluşum metabolizmasına, normal kas fonksiyonuna, normal kemiklerin korunmasına ve normal dişlerin korunmasına pozitif etki sağlar. Magnezyum içeriği ise; yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına, normal protein sentezine, normal kas ve kemiklerin korunmasına, ve dişlerin korunmasına katkı sağlar.

Spor sonrası ve günlük tempo yorgunluklarından kurtulmak için Ocean OsteoFine 60 tablet! ZMA destek ürünleri için siz de Takviyelik.com’u ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Ocean OsteoFine Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.