OrzaxOcean Plus Omega 3 50 Kapsül / 1200 Mg

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 31/10/2023

Özellikleri

  • Marka: Orzax
  • Servis Miktarı: 1 Kapsül
  • Servis Sayısı: 50
  • Servis Başı Fiyat: ₺1.78

Kullanımı

Yemeklerden sonra 1-2 kapsül ürünü bol su ile birlikte tüketebilirsiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
Toplam 50 servis
Servis Miktarı 1 Kapsül
1 Servis için Besin Profili
% Günlük Değer*
10%
Balık Yağı 1200 mg
10%
Omega 3 780 mg
10%
EPA 384 mg
10%
DHA 252 mg
10%
Diğer Omega 3 Yağ Asitleri 144 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Limon aroması ile tatlandırılmasının yanında deodorizasyon işlemi neticesinde balık kokusunun minimize edildiği Ocean Plus Omega 3 1200 Mg 50 Kapsül’e hızlı teslimat garantisi, güvenilir ödeme ve kaçırılmayacak fiyat avantajlarıyla sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz !

IFOS 5 Yıldız belgesine sahip olan kapsül formundaki bu takviyelik ile vücudunuzun Omega 3, EPA (Eikozapentaenoik Asit) ve DHA (Dokozahekzaenoik Asit) eksiğini tamamlayarak dinç ve zinde kalmasını sağlayabilir, bağışıklık ve dolaşım sisteminizi güçlendirerek kalp-damar hastalıkları başta olmak üzere birçok sağlık probleminin önüne geçebilirsiniz.

Damar sertleşmesine zemin hazırlayan plakların oluşumunu engellemesi, iyi kolesterol (HDL) düzeyinin artırılması, cilt sağlığının korunması ve kalp ritminin düzenlenmesi etkilerine sahip balık yağının yer aldığı bu ürünümüz T.C Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylı olup % 100 orijinaldir ve kalite sertifikasyonlarına sahiptir. Tüm Omega 3 ürünleri hakkında gerekli detaylara Takviyelik.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ocean Omega 3 Plus nedir ve neye iyi gelir?

Trigliserid formda balık yağı içeriğine sahip takviye edici gıdadır. IFOS tarafından kaliye onayına sahip olan Omega 3 Plus doğal olarak denizlerde tutulan balıklardan üretilmektedir. Kaliteli hammaddeler ile sizlerin kullanımına sunulmuştur. Etken içeriği,  kalp ve damar hastalıkları riskinin azalmasına, beyin fonksiyonlarının korunmasında, iltihap gibi sorunların giderilmesinde yardımcı olur. Aynı zamanda kolesterolün dengelenmesine ve vücut aktivitelerinin düzenlenmesine de büyük oranda katkı sağlamaktadır.

Ocean Omega 3 Plus ne zaman kullanılmalıdır?

Omega 3 ürünleri tok karına sabah ya da akşam tüketilmesi önerilmektedir. Ocean omega 3 Plus ürünü de aynı şekilde yemeklerden sonra tok karına  1-2 kapsül ürünü bol su ile birlikte tüketebilirsiniz. Piyasada bulunan Omega 3 kapsüllerinin içeriklerinde farklılıklar oluşmaktadır. Bu sebeple tüketimi doktor tavsiyesi eşliğinde yapmanız daha doğru olacaktır.

Ocean Omega 3 Plus içeriği nedir?

1 kapsül içerisinde; 1200 mg Balık yağı, 780 mg Omega 3, 384 mg EPA, 252 mg DHA bulunmaktadır.

Ocean Plus Omega 3 Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.