İndirim!

OrzaxOcean Vitamin C-SR 30 Tablet / 500 Mg

59,00
Miktar
Stok Mevcut
Son Kullanma Tarihi 30/08/2023
İndirimli

Kullanımı

1 tablet ürünü gün içerisinde tüketmeniz tavsiye edilir.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
C Vitamini ( Askorbik Asit ) 500 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Birçok üründe olduğu gibi Orzax Vitamin C-SR 30 Tablet ürününde de avantajlı fiyatlar sunan takviyelik, güvenilir ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat garantisiyle kullanıcılarına eşsiz bir online alışveriş deneyimi vaat ediyor.

Tablet formda takviye edici bir ürün olan Orzax Vitamin C-SR 30 Tablet ürünü, bağışıklık sisteminin güçlenmesi ile birlikte demir emiliminin artmasında rol almaktadır. Ek olarak yara iyileşmelerinde, cildin, dişlerin ve kemiklerin normal kolajen oluşumuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalması gibi etkileri bulunmaktadır.

Orzax Ocean Vitamin C-SR 500 Mg 30 Tablet Nedir?

Orzax Ocean Vitamin C-SR 500 Mg 30 Tablet; içerisinde C vitamini bulunduran tablet formda takviye bir üründür. 500 mg C vitamini sayesinde kan basıncını düşürmesine, bağışıklık sisteminin güçlenmesine ve demir emiliminin artmasına yardımcı olur. Ayrıca, Yara iyileşmelerinde, cildin, dişlerin ve kemiklerin normal kolajen oluşumuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına gibi faydaları olduğu da bilinmektedir. Orzax markasına ait bu ürününün uzun salınımlı formülü ile etkisini uzun süre gösterir.

Vitamin hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Ocean Vitamin C-SR Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.