İndirim!

OlimpTribusteron 120 Kapsül

StokTükendi
Son Kullanma Tarihi 17/03/2013
İndirimli

Kullanımı

Başlangıç Seviyesi

1-2 kapsül ürünü kahvaltı öncesinde tüketmeniz tavsiye edilir.

Orta Seviye

1-2 kapsül ürünü kahvaltı öncesinde tüketmeniz tavsiye edilir. Ayrıca spor yapmadığınız günler için, akşam yemeği öncesinde tüketim sağlayabilirsiniz.

İleri Seviye

1-2 kapsül ürünü kahvaltı öncesinde tüketmeniz tavsiye edilir. Ayrıca spor yapmadığınız günler için, akşam yemeği öncesinde tüketim sağlayabilirsiniz.

İçeriği

Besin Öğeleri
% Günlük Değer*
10%
Tribulus Terrestris Ekstraktı 500 mg
10%
Saponin 450 mg
% Günlük Değer (DV) size bir porsiyon gıdalardaki besinin günlük diyete ne kadar katkıda bulunduğunu gösterir. Genel beslenme tavsiyesi için günde 2.000 kalori kullanılır.

Detaylı Açıklama

Olimp Tribisteron 120 kapsül ürününe uygun fiyatlarla sahip olmayı neredeyse herkes ister. Tavsiyelik olarak bu ürünü sizlerle uygun fiyatların yanı sıra güvenilir ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat garantisi ile sunuyoruz.

Olimp Tribisteron ürününden bahsetmek gerekirse vücut yapılanması , kas tonu ve enerji düzeyinin gelişiminde rol oynamaktadır. Ek olarak testesteron hormonunu olumlu etkilemesinin dışında acıya karşı dayanma ve solunum sistemi üzerinde iyi etkileri bulunmaktadır.

Olimp Tribusteron 120 Kapsül Nedir?

Her bir servisinde 500 Mg Tribulus Terrestris içeren takviye edici gıdadır. Olimp Tribusteron ürünü, vücudun enerji seviyesini ve T- seviyesini arttırmaya, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olabilir. Ayrıca içeriğinde %90 oranında Saponin bulunur. Saponin, antioksidan özelliğe sahip olup, bağışıklık güçlendirici etkisi bulunur.

Olimp Tribusteron 120 Kapsül’ün Özellikleri

  • Saponin ile desteklenmiş olması
  • Her servisinde 500 Mg tribulus Terrestris ( Demir Dikeni) ekstresi
  • Yüksek Servis Sayısı

Tribulus terrestris hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, Wikipedia üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Tribusteron Yorumları

 (0 Yorum)

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.